Search

Proč si pořídit domácí vodárnu?

Domácí vodárna  slouží k zajištění trvalého zásobení vodou ze studny nebo z vrtu. Díky domácí vodárně můžete nemálo ušetřit za veřejnou vodu. Jak ale takovou vodárnu vybrat, aby opravdu vyhovovala vašim potřebám?

Domácí vodárna dopraví vodu ze zahradní studny nebo vrtu až k vám do domu. Vodárnu je možné zakoupit za velmi rozumné peníze a její instalace není nikterak náročná. Domácí vodárny jsou běžně umístěny ve sklepě, v garáži nebo v suterénu domu. Například vodárny EcoSmart jsou ale tak tiché, že mohou být umístěny prakticky kdekoliv.

Domácí vodárny jsou také velmi vhodné pro použití v oblastech, kde dodávka vody z veřejného vodovodu není běžně dostupná (většinou rekreační objekty), nebo ve všech případech, kde se jejich instalace vyplatí. Na zalévání zahrady například není potřeba používat pitnou vodu.

 

Vodárny EcoSmart

Velmi kvalitní domácí vodárny pořídíte například u společnosti Envexo s.r.o., která se danou oblastí zabývá již řadu let. U společnosti Envexo s.r.o. můžete zakoupit vodárny značky EcoSmart pro vrty nebo pro čerpání vody ze studny. Chod je plně automatický a po instalaci se už nebudete muset o nic starat. Čerpadla vodáren EcoSmart jsou vyrobena z nerezu, vodárny jsou pak dále vyrobeny vysoce kvalitním frekvenčním měničem EcoPower, který řídí otáčky čerpadla a udržuje tak konstantní tlak při proměnlivém průtoku.

Konkrétní model domácí vodárny je možné zvolit na základě typu zdroje vody (pro čerpání vody ze studny nebo z vrtu) a potřebného množství vody. Zařízení EcoSmart jsou nejčastěji používána v rodinných domech, penzionech, menších průmyslových a zemědělských provozech. Zaujaly vás domácí vodárny EcoSmart? Více informací o produktech získáte na webu www.eco-smart.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *