Search

Proč se zajímat o dřevěné garáže od Hobbytec?

Ochrana vozidla před klimatickými podmínkami nebo vandalismem je důležitým krokem po jeho nákupu. Pokud vlastníte svůj pozemek s moderní dřevostavbou, mohla by právě dřevěná garáž být tou nejlepší odpovědí právě pro vás. Svým materiálovým charakterem úplně nejlépe zapadne do přednastaveného exteriéru a navíc propůjčí nejvyšší ochranné atributy. Společnost Hobbytec se zaměřuje na výrobu klasických přístřešků i impozantních garáží – záleží pouze na vás a vašich finančních možnostech jakou cestou se vydáte.

 

Výhody dřevěného garážového stání

Právě přírodní atmosféra celého konceptu je tou největší výhodou dřevěné parkovací stání. Prodyšná konstrukce se nenásilnou formou vtiskne k jakémukoliv domu a nepůsobí rušivě na okolní přírodní scenérii. Mimo jiné má v porovnání s dřevěnou garáží nižší pořizovací cenu a k tomu i prostorové nároky.

Pokud dáte před stáním přednost dřevěné garáži, je nutné zajistit dokonalé odvětrávání a tím předejít korozivním účinkům vlhkého prostředí. Dřevěná garážové stání lépe dýchá, takže se svou vlastní podstatou o přijatelnější klima postarají. Vytvořený přístřešek se protažením dá využít jako moderní pergola k posezení.

 

Výhody dřevěné garáže

Na druhé straně se nám nabízí zbudování dřevěné garáže, která má oproti dřevěnému parkovacímu stání své rozšiřující výhody. Především chrání vozidlo před silným mrazem a vytváří další nezbytný prostor pro úschovu nářadí a zahradních pomůcek. Kromě jiného se dřevěná garáž stává mnohem lepším ochranným atributem před vandalismem.

Obraťte se na společnost Hobbytec a nechte si postavit například dřevěnou garáž pro dvě osoby nebo kombinaci garáže s přístřeškem. Vše je to o individuální domluvě. Navštivte internetové stránky poskytovatele služby na webových stránkách www.hobbytec.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *