DŮM

Přemýšlení o výhodách zimní zahrady už je na místě

Letní sezóna se pozvolna uchyluje ke svému zdárnému konci. V tomto roce nás příroda a především klimatické podmínky příjemně překvapili svou vysokou teplotou. Dařilo se pěstitelům i lidem na dovolených. Právě pěstování plodin a okrasných květin je více méně sezónní záležitostí, ale co když se tohoto koníčka nechcete vzdát a svým květinám či dřevinám chcete být i nadále na blízku? Pokud jste si na výše uvedenou otázku odpověděli v kladném duchu, je ten nejvyšší čas popřemýšlet o zimní zahradě a její kvalitě. Ještě před samotnou úvahou nad tímto tématem je nutné se zaměřit a vyhledat pouze kvalitního poskytovatele stavebních služeb, jen tak bude zajištěna maximální spokojenost. V tomto případě se jedná o profesionální firmu ALBO.

Zimní zahrada dříve a dnes

Z prvních zimních zahrad se těšili výhradně šlechtici na svých sídlech v období osvícenství. Současná doba je však lichotivější a z ekonomického hlediska i benevolentnější širšímu spektru klientů. Mezi hlavní přednosti současných zimních zahrad patří navýšení obytného prostoru daného domu nebo bytu.

Kdo by nezatoužil vlastnit svojí odpočinkovou zelenou oázu na dosah ruky zvláště pak, když se nacházíte v centru většího města? Navraťte alespoň kousek přírody do vašich srdcí a nechte se prostoupit tou čistou energií.

 img32

Zimní zahrada odrazem životního stylu

Zimní zahrada jednoznačně prozrazuje něco o hodnotách životního stylu majitele takového místa. Zelené rostlinstvo, dřeviny a okrasné květiny propůjčí jakémukoliv interiéru nezaměnitelný půvab. Během chvíle si tak vytvoříte ideální místo pro setkání s rodinou nebo přáteli a dalšími hosty.

Jakmile se stanete pánem svého domu a získáte malý kousek času jen pro sebe, není lepšího místa pro uvolnění a relaxaci. Psychohygiena je v dnešním uspěchaném světě velmi důležitá, nezapomínejte na sebe a oddejte se spolupráci se společností ALBO, která vám vyhotoví kvalitní a zejména moderní zimní zahradu dle vašeho přání.

 img57

Související příspěvky

Stavoblock, já a manželka – max spokojenost

redakce

Stále jste nevyřešili tepelné ztráty, i když je zima za dveřmi?

redakce

Náklady na vytápění se rázem snížily o 30 %

redakce

1 komentář

Petr 9. 5. 2016 at 14:27

Zimní zahrady jsou perfektním odpočinkovým místem. Já strašně rád rozjímám při západu slunce na podzim, kdy sluníčko ještě hřeje, ale je už zima. To mám moc rád.

Diskuze je uzavřena.