Search

Přehoz na postel a další pohodlné řešení

Znáte ráno ten pocit. Ještě jste pomalu ani nevstali z postele a už myslíte na všechno, co byste chtěli za den stihnout. Mezitím ještě musíte ustlat postel a také je potřeba stihnout všechny ranní rituály. To vyžaduje nějaký čas a organizovanost, tedy dvě věci, které takto brzy ráno občas lidem chybí. Kvalitní bytový textil přispívá ke kvalitnímu spánku.

Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří ráno prostě nestíhají, možná oceníte přehoz na postel, kterým jen zakryjete tu spoušť, která po vás ráno zůstala. Překvapivě existuje mnoho druhů takových přehozů, čili je z čeho vybírat, a najdou se i takové, co vás nebudou stát téměř nic. Přehozy jsou vhodné i na jednolůžkové postele.

Pro líné dny třeba i líné oblečení. Nechybí vám pohodlné šaty ve skříni? Všichni se snaží vždy vypadat co nejlépe, někdy i na úkor komfortu – přiznejte si, jak rychle se vždy po příchodu z práce snažíte dostat z riflí a hledáte pohodlné tepláky nebo legíny? Tak jako potřebujeme halenky, košile, sukně či kalhoty do práce, stejně tak by nám neměly chybět i pohodlnější kousky na oddechové chvíle doma nebo na cvičení. Pokud jste se, milé dámy, našly v předchozích větách a občas vám nevadí, že nevypadáte jako z časopisu, tak potom dámské domácí oblečení je kategorie oblečení, která by vás určitě mohla zajímat.

Pro lidi, kteří jsou od přírody pohodlní, dokonce existuje i styl, podle kterého si můžete zařídit v obývacím pokoji. O co jde? Hygge znamená dánsky pohoda nebo schopnost soustředit se na příjemné maličkosti. Každý občas potřebujeme zpomalit v tomto uspěchaném životě a rozvalit se na měkkém a pohodlném gauči. V čem ale spočívá tento nevšední styl? Používají se přírodní materiály jako dřevo, keramika, vlna či kašmír, působící na vaše smysly, jednoduché tvary a barevná střídmost. Na druhé straně se Hygge vyhýbá hypermoderním designérským kouskům, lesklým plastům, kovu a velké elektronice. Celkový dojem z tohoto stylu je svěží, ležérní a jako stvořený na relax po těžkém dni.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *