DŮM

Pozor – rapidně sníženy ceny rolovacích vrat!

Hledáte ta správná vrata pro vaši garáž? Pokud uvažujete o jejich nákupu, začněte jednat právě nyní. Společnost Alurol připravila speciální akci na rolovací garážová vrata

To tu ještě nebylo

Společnost Alurol se na prodej a montáž garážových vrat specializuje již řadu let. Jako dárek do nového roku si pro své zákazníky připravila speciální akci na oblíbená rolovací garážová vrata. Připraveny jsou ceny, které prostě jinde nenajdete!

Proč rolovací garážová vrata?

Důvodů, proč si pořídit právě tento typ vrat, je hned několik. Prvním z nich je otázka prostoru. Rolovací garážová vrata totiž nezabírají téměř žádný prostor. Nemusíte myslet na to, že před garáží nebo u stropu garáže potřebujete volné místo. Rolovací vrata se totiž navíjejí

na hřídel umístěnou v rolovací ALU-schránce! Tu lze umístit do ale i vně garáže. Další výhodou rolovacích garážových vrat je jejich design. U společnosti Alurol si můžete vybírat až z 13-ti odstínů lamel. Na výběr je například: zlatý dub, hnědá jamajka, purpurově červená, přírodní stříbrná další. Garážová vrata je tak možné perfektně sladit například s okenními roletami.

Pohodlné ovládání

Rolovací garážová vrata se také pohodlně ovládají pomocí dálkového ovládání. Jejich chod potom zajišťuje integrovaný elektrický pohon, který je součástí ceny! Základní cena vrat také obsahuje i praktické nouzové odblokování, které oceníte v případě přerušení dodávky elektrické energie.

Na nic nečekejte! Akční ceny na rolovací garážová vrata nebudou trvat věčně!

Více najdete na www.alurol.com.

 


Související příspěvky

Pěstujte své květiny celoročně

redakce

V České republice s 20 720 požáry za rok 2018 je chytrý detektor kouře Netatmo nejlepší způsob jak ochránit svůj domov

redakce

Proč se rozhodnout pro montované domy

redakce