DŮM

Potřebujete střešní okno? Nedělejte kompromisy na úkor kvality!

Podkrovní bydlení je v současné době velmi vyhledávané a uznávané. A jednou z jeho hlavních součástí jsou okna, tedy střešní okna. Ty mají velký vliv nejen na přírodní osvětlení interiéru, ale také na tepelně-izolační vlastnosti celé podkrovní místnosti a celý její komfort. Proto se rozhodně nevyplácí dělat při výběru těchto oken žádné kompromisy. Zejména na úkor kvality.

Krása dřeva nebo vlastnosti plastu?

Přesně tohle je jednou ze zásadních otázek, které si klade většina zákazníků o střešních oken. Zda zvolit okna dřevěná, která mají nádherný design, díky struktuře dřeva, nebo se rozhodnout pro okna plastová, která mají zase lepší užitné vlastnosti pro střešní okna? Víte ale, že nemusíte dělat žádné kompromisy a můžete si na své střeše užít krásu dřevěného vzoru společně se skvělými vlastnostmi plastu? Stačí zvolit kvalitní plastová okna s dekorem přírodního dřeva. I takové na našem trhu najdete.

 pivot_pvc_02

Do 30.6.2015 dokonce s možností získání finanční prémie

Jednou ze společností, která vyrábí na našem trhu vysoce kvalitní střešní okna v plastovém provedení, ale s designem přírodního dřeva, je firma Fakro. Tato firma si pro své zákazníky dokonce připravila unikátní akci, která probíhá od 1.4.2015 a končit bude až 30.6.2015. Akce je nazvána příhodně „ NEDĚLEJTE KOMPROMISY“ a vztahuje se na nákup střešních oken střešních oken FAKRO v dekoru zlatého dubu nebo borovice. Při nákupu těchto oken ve zmíněném termínu dostane každý koncový zákazník finanční prémii za nákup.

 preSelect_01

Prémie může být až 6 000Kč

Kdo by nechtěl za nákup kvalitního produktu získat ještě až 6 000Kč zpět? U FAKRO je to možné finanční prémii 400 Kč dostane každý zákazník za nákup produktu PVC střešní okno v dekoru zlatý dub nebo borovice se zasklením U3. Finanční prémií 1 000Kč bude ohodnocen nákup každého okna PVC střešní okno v dekoru zlatý dub nebo borovice se zasklením U5. Bonus může být využit až na 6 kusů oken, takže výsledná finanční prémie může být až 6 000Kč.

 preSelect_11

Detailní informace o této unikátní akci najdete přímo na www.fakro.cz.

Související příspěvky

Zima je za dveřmi a vy jste stále nevyřešili tepelné ztráty?

redakce

S opravou plochých střech bývá mnoho starostí

redakce

Plánujete na zahradách betonovou dlažbu, ale bojíte se jejího zašpinění?

redakce