Search

Postel z kvalitního masivu nestárne

Robustní postele z masivního dřeva jsou nestárnoucí klasikou, kterou najdeme v každé domácnosti, jejímž členům alespoň trochu záleží na kvalitě získané za vynaložené peníze, a také na komfortu a pohodlnosti každodenního spánku.

Český výrobce postelí Postelia s.r.o. nabízí kromě kvalitních matraci ze studené pěny, lamelových roštů, chráničů matrací  a dalších doplňků do ložnice také její ústřední prvek – postele z masivu. Na základě požadavků zákazníků kombinují nabízené postele eleganci čistého dřeva z českých lesů s certifikací FSC s jednoduchými a elegantními liniemi, které dávají jeho unikátnímu vzhledu maximálně vyniknout. Najít tu však můžete i designově propracovanější kousky.

 

Na kvalitě použitého masivu záleží

Tvrdost použité dřeviny je pro výrobu postele důležitá. Jen v dostatečně odolném dřevu najdou použité vruty dostatečnou oporu a neopustí tak své místo po mnoho let. Postelia s.r.o. proto při výrobě postelí používá výhradně tyto dřeviny:

  • smrk
  • borovice
  • dub
  • olše
  • buk
  • bříza
  • jasan
  • javor

Jejich povrch je ošetřován 100% přírodní povrchovou úpravou olejo–vosk s pryskyřicí od německého výrobce BIOFA certifikovaným nejvyšším stupněm nezávadnosti, jež je vhodný i pro dětské dřevěné hračky.

Síla masivu se pohybuje od 4 do 8 centimetrů. Na přání vám vyrobí jakýkoliv rozměr nebo postel atypově upraví podle přání zákazníka.

Kvalitně a se společenskou odpovědností

Firma Postelia pochází a působí v Táboře a ve svém okolí podporuje mnoho společensky prospěšných projektů. Například veřejně prospěšnou organizaci Dejme dětem šanci Cheiron T a přispívá i na četné společenské a kulturní akce.

Navštivte její e-shop Spime.cz a vyberte si kvalitní postel z masivu zároveň s roštem ,matrací a dalším vybavením do ložnice. Postel vám přivezou a smontují již za cenu 399 Kč a nakoupit můžete na splátky bez navýšení. Vsaďte na kvalitu a komfortní spánek v přívětivé náruči českého dřeva se špičkovým zpracováním!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *