DŮM

Pořiďte si bezpečnostní dveře do bytu. Doporučujeme dveře tradičního českého výrobce NEXT SD 101

Panelákové byty bývají častým terčem zlodějů. Pokud bydlíte od druhého patra výš, nejpravděpodobněji k vám zloději vniknou do bytu přes vchodové dveře. Jestliže chcete ochránit svůj majetek či své blízké, rozhodně je zapotřebí investovat do bezpečnostních dveří. Bestsellerem české firmy NEXT, která působí na českém trhu již 32 let, jsou dveře NEXT SD 101.

Dveře NEXT SD 101 jsou ideální pro použití v bytech v rámci panelákové výstavby. Běžné dveře zloděj zdolá během několika vteřin. Nepomůže ani přidaný zámek, nedostatečnou ochranou je i bezpečnostní vložka vyšší třídy, je-li instalovaná do obyčejných dveří. Současně musí mít bytové dveře také protipožární odolnost, jinak vám v případě požáru pojišťovna škody neuhradí. Jinými slovy, uvažujete-li o nových vchodových dveřích do bytu, volte dveře bezpečnostní, třeba právě NEXT SD 101

Bezpečnostní dveře do bytu NEXT SD 101

Dveře NEXT SD 101 jsou ideální bezpečnostní dveře do paneláku. Jsou certifikované ve 3. bezpečnostní třídě, mají ocelovou kostru, oboustranné pancéřování, 17 jistících bodů – většinou zdvojených ocelových čepů, které maximálně eliminují vynaloženou sílu při napadení a chrání tak dveře proti vypáčení. Součástí je vícebodový bezpečnostní zámek opatřený pancéřovým plechem. Bezpečnostní kování a vložku si zákazník může vybrat sám, musí být opět certifikovaná minimálně ve 3.bezpečnostní třídě.

Dveře s požární odolností

Dle zákona musí být vchodové dveře do bytu rovněž požárně odolné. Dveře NEXT SD 101 mají požární odolnost až 30 minut. Současně díky minerální vatě v konstrukci dveří zajišťují též snížení hluku o 33 až 39 dB. Získáte tak v bytě i více soukromí.

Dveře s unikátním designem

Nemusíte se bát, že bezpečnostní dveře designově nevyladíte s vašim interiérem. Vybrat si lze dýhovaný, laminátový, masivní i lakovaný povrch. I obvodová nerezová vrstva se dá překrýt lištou ve stejné povrchové úpravě, jako zbytek dveří. Dveře lze navíc doplnit praktickými a luxusními doplňky – čtečkou otisků prstů, digitálním kukátkem, otevíráním dveří pomocí karty i motorizovanou vložkou. Každé dveře se vyrábí na míru konkrétnímu zákazníkovi, takže možností, jak nové bezpečnostní dveře do bytu přizpůsobit svým požadavkům, je opravdu nesčetně.

Související příspěvky

Samolepky na zeď

redakce

Vytvořte si elegantní zastíněnou terasu s pomocí pergoly u stěny domu

redakce

Pohodlné sezení je základem boje proti bolesti zad

redakce