DŮM

Plastová okna také na míru!

Pokud stojíte před úkolem, jaká plastová okna vybrat pro svůj dům nebo byt, máme pro vás. tip. Pokud chcete špičkovou kvalitu, dlouhou záruku nebo originální vzhled, neměla by vám uniknout plastová okna od společnosti Oknoplastik s.r.o.

Plastová okna špičkové kvality

Společnost Oknoplastik s.r.o. nabízí plastová okna, která jsou vyrobena z kvalitního 5- a 7-komorového profilu. Všechna plastová okna mají špičkové celo-obvodové kování Sigenia AUBI TITAN A. Plastová okna od  Oknoplastik s.r.o. jsou zasklena izolačním dvojsklem nebo trojsklem (dvojskla Ug = 1,1 W/m2 K a trojskla Ug = 0,45 – 0,7 W/m2 K). Jakékoliv dvojsklo je hermeticky uzavřeno, takže zajišťuje 100% energetickou úsporu!

Okna na míru

Společnost Oknoplastik s.r.o. patří ke špičkám ve svém oboru, a proto svým zákazníkům dokáže dodat plastová okna podle individuálních požadavků. Stačí se jen domluvit, výběr záleží pouze na vás. Oknoplastik s.r.o. nabízí různé profily s velkou variabilitou, dokonalou funkčností, elegantním vzhledem, moderními tvary a dalšími vlastnostmi.

Široká paleta barev

Plastová okna nabízí Oknoplastik s.r.o. v mnoha barevných provedeních. V nabídce jsou plastová okna v klasické bílé barvě, ale vybrat si můžete i ze široké palety imitací dřeva. Navíc, barvu vnitřního a vnějšího rámu si můžete libovolně nakombinovat!

Bílá barva

Douglasia

Horská borovice

Mahagon

Oregon

Ořech

Přírodní dub

Tmavý dub

Zlatý dub

Bonusy zdarma

Pro všechny zákazníky připravila společnost dva velmi příjemné bonusy. Prvním je nezávazná kalkulace pro vaše plastová okna, která je zcela zdarma. Druhým bonusem je mikro-ventilace, kterou také obdržíte zdarma. Co chtít víc!

Více informací naleznete na www.oknoplastik.cz.


 


Související příspěvky

Garážová vrata od profesionálů

redakce

S rohovou sedačkou snadno vytvoříte místnost v místnosti

redakce

Lavicové konvektory Licon OLE za bezkonkurenční cenu

redakce