DŮM

Pěstujte své květiny celoročně

Jestliže patříte k vášnivým pěstitelům nejrůznějších rostlinek, pak vás jistě bude zajímat náš dnešní článek. Většinu z nich totiž nelze pěstovat celoročně, protože by jednoduše naši krutou zimu nezvládly. Avšak existuje jedno řešení, díky kterému budete moci pěstovat jakékoliv rostliny po celý rok a navíc získáte i velký prostor pro relaxaci.

Jak můžete pěstovat květiny celoročně?

Řešením, o kterém se bavíme, je zimní zahrada. Díky svým velkým proskleným stěnám poskytuje ideální prostor pro relaxaci, kde budete velmi blízko okolnímu prostředí, avšak zároveň budete chráněni před nepříznivými vlivy. Můžete v ní tak přes zimu uchovat své květiny, ale také v tomto prostoru relaxovat. Přes zimu může být zavřená, v letních měsících ji můžete naopak otevřít a získat tak krásnou terasu.

Z jakých je vyrobena materiálů?

Zimní zahrada je vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Zasklení splňuje ty nejpřísnější nároky na akumulaci a ztráty energie, proto se nemusíte obávat vysokých výdajů za vytápění. Konstrukce je tvořena z hliníkových profilů, díky kterým je celková stavba velice pevná a stabilní. Tyto profily jsou navíc kvůli speciální povrchové úpravě prakticky bezúdržbové. Nejen, že vám zimní zahrada nespadne na hlavu, ale nebudete se o ni muset ani moc starat.

Jaké jsou výhody zimní zahrady?

Každá zimní zahrada je tvořena individuálně podle přání konkrétního zákazníka. Díky tomu máte jistotu, že bude přesně splňovat nejen vaše požadavky, ale bude i stavebně sedět k vašemu domu. Jak už bylo několikrát řečeno, můžete zimní zahradu využívat celoročně a to především díky vynikající tepelné a zvukové izolaci. Oceníte také jedinečný a unikátní systém zdvižně posuvných dveří, které poskytují dostatečný komfort pro vcházení i vycházení ze zahrady.
Jestliže chcete vytvořit celoroční relaxační prostor hned vedle svého domu, zkuste si promyslet výstavbu zimní zahrady. Její koupi jistě nebudete litovat.

Související příspěvky

Montované domy ze Sip panelů – proč by vás měly zajímat?

redakce

Letní bydlení na půdě se vrací! Jak si ho užít?

redakce

Ušetřete svou peněženku od zbytečných výdajů s Mazelsro.cz

redakce