DŮM

Pergoly Diamond design prodlouží Váš pobyt venku při chladných podzimních večerech.

 

Máte čas pro odpočinek a rádi využíváte Vaši terasu? Co ale dělat když Vás zaskočí nečekaná změna počasí, či chladný večer? Praktickým řešením je pergola, která může být samostatně stojící, či přimknutá k Vašemu domu a má mnoho systémů pro ochranu před náhlými změnami počasí. Diamond design pro Vás dodává a instaluje nejkvalitnější pergoly na českém trhu z hliníkových extrudovaných profilů.


Pergoly si můžete postavit svépomocí. Stavbu složitější a hlavně hezčí pergoly na terasu však raději přenechejte odborníkům. Kvalitní produkty v této oblasti realizuje společnost Diamond design.

Jistě mnoho kutilů napadne, že postavit si pergolu sami a třeba ze dřeva, tak nemusí být nijak těžké. Jenže taková dřevěná pergola se musí každý rok natírat a je s ní spojeno o mnoho více práce a nakonec to dopadne tak, že Vaše nová pergola bude spíše starost než radost.

S pergolami Diamond design získáváte prvotřídní výrobek z masivních extrudovaných hliníkových profilů, které opravdu vydrží všechno a snadno budou sloužit i generaci Vašich potomků. Pergoly navíc mohou být vybaveny celou řadou moderních prvků od stínicí techniky, led osvětlení až po infra vytápění. Pergola může být vybavena celou řadou inteligentních systémů.

Střecha pergoly může být z naklápěných lamel či stahovacích baldachýnů. Boky pergoly mohou být chráněny pomocí screenových rolet, která stáhnete či vytáhnete plně dle Vaší potřeby.

Všechny tyto motorizované prvky lze ovládat třeba z Vašeho tabletu či iPhonu. Podobně tomu bylo tak např. na této realizaci pergoly od Diamond design http://www.diamonddesign.cz/pergola-luxusni-byt-praha/

Pokud by Vás zajímaly i další realizace a chcete vidět pergoly v reálném využití, tak se podívejte na realizace pergol značky Diamond design na tomto odkaze. http://www.diamonddesign.cz/category/realizace/exterierove-stineni-realizace/pergoly/

Další velkou výhodou pergoly od Diamond design je řešení, které je vždy na míru Vašim požadavkům. Pro značku Diamond design není problém řešit složité projekty, kde je i zapotřebí statika či dalších ručně vyráběných řešení. Třeba odvodňovacího systému jako u této realizace http://www.diamonddesign.cz/pergola-luxusni-byt-praha/ . Pergoly mohou být délky až 7 metrů při výšce 3 metrů. K dispozici jsou různá barevná provedení, od klasické bílé, přes šedou až například po hnědou barvu.

Kontakt na společnost Diamond design naleznete na tomto odkaze http://www.diamonddesign.cz/ či navštivte přímo některý ze showroomů v Praze, Zlíně, Brně či Velké Bíteši. http://www.diamonddesign.cz/kontakty/

 

Související příspěvky

VÝKLOPNĚ-KYVNÁ OKNA preSelect®

redakce

Zábradlí za hubičku? Zvolte hliníkové a DIY řešení!

redakce

Asociace Dodavatelů Montovaných Domů chce pomáhat s ještě větší energií

redakce