DŮM

Panel – projekt s.r.o., firma zabývající se kompletní revitalizací panelových domů

 Firma Panel – projekt s.r.o. získala své první zkušenosti již v roce 2005 a samostatně na trhu působí od roku 2008, kde se oddělila od své sesterské společnosti. Za tu dobu si nasbírala nespočet dalších zkušeností, které při své práci aktivně uplatňují. Díky tomu se stávají čím dál tím vyhledávanější firmou pro vykonání revitalizací. Potěšení z práce je tak zajisté na obou stranách.

Zateplení, výměna oken, rekonstrukce lodžií
Jejich vyškolení specialisté a technické týmy Vám pomohou při opravách zateplení střechy a obvodového pláště, kompletní výměně oken, rekonstrukce lodžií, nebo vstupních portálů. Výhodou u této firmy je, že pro kompletní revitalizaci Vašeho domu stačí uzavřít pouze jednu smlouvu a to zcela pohodlně. Navíc komunikace probíhá vždy se zaměstnanci firmy. Veškerou přípravnou a administrativní činnost i celou realizaci můžeme provádět vlastními prostředky, naši stavbyvedoucí mají dlouholeté zkušenosti s revitalizacemi a vedením staveb. Dohled nad stavbou vždy zajišťuje autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby.

V nabídce naleznete i měření termovizní kamerou
Firma Panel-projekt s.r.o. dokonce dokáže odhalit, kudy unikají Vaše peníze! Čím to je? Zařadili do své nabídky totiž diagnostiku budov termokamerou. Pomocí termovizní kamery dovedou zjistit tepelně technické vlastnosti obvodových plášťů budov a odhalí skryté vady staveb. Termokamera dokáže následné poruchy s velkou přesností nalézt a firma Panel- projekt s.r.o. se již postará o návrh  efektivního nápravného řešení. Prověří i výsledné zateplení obvodového pláště budovy a tu pro Vás mohou i kvalitně a efektivně zateplit.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.panel-projekt.cz, kde si můžete nechat vypracovat nezávaznou nabídku.


 


Související příspěvky

Panel – projekt s.r.o., firma zabývající se revitalizací domů

redakce

3 tipy usnadňující výběr sedací soupravy

redakce

Jak na zařízení domácnosti – rozhovor s Petrem Tschakertem

redakce