DŮM

OVERFACE – extra moderní řešení pro stylový interiér

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Trendy v moderním bydlení jdou neustále dopředu. Jestliže chcete dát své domácnosti nádech nejmodernější doby, měla by vás zajímat novinka v sortimentu společnosti Trachea. Budete velmi mile překvapeni, OVERFACE totiž umí dodat interiéru šmrnc!

Individuální povrchová úprava

Společnost Trachea se specializuje na nabídku interiérových dvířek a ne tak ledajakých! Dvířka od Trachey dodají každému interiéru jedinečný šmrnc a styl. Nově v jejich nabídce najdete totiž nábytková dvířka s individuální povrchovou úpravou Overface. O co se jedná?

Unikátní systém digitálního potisku

Interiérová dvířka, která se dají využít v kuchyních, koupelnách nebo u jiných druhů nábytku. Jejich unikátnost tkví v tom, že jsou povrchově dokončována speciální technologií potisku systémem inkjet. Tento sytém umožňuje, že můžete mít na dvířcích jakýkoliv potisk.

Design tvoříte sami!

Vaše skříně tak mohou zdobit obrázky nebo fotografie v digitální podobě, stejně tak jako rozličné barevné ilustrace nebo dekorační vzory, které budou vytvořeny v počítačovém grafickém programu! Díky tomu dodáte interiéru jedinečný vzhled, který vám budou všichni závidět. Společnost Trachea samozřejmě nabízí možnost výběru z vlastní galerie motivů, ale rádi vám zpracují i vaše vzory a fotografie.

{gallery}trachea{/gallery}

Široká paleta použití

Systém potisku injekt lze použít na laminované desky, dýhované desky ale i sklo. Záleží tedy jen na vás, kde budete mít krásu vytvořenou povrchovou úpravou Overface. Potisknout lze dokonce i celou kuchyňskou linku. Co třeba jemný a stylový potisk s florálním ornamentem nebo některý z trendy abstraktních motivů…

Neváhejte a určitě navštivte stránky www.trachea.cz
a objevte svět super moderních interiérů.

Související příspěvky

Revitalizace zábradlí jedině s Dastech.cz

redakce

Stylová dlažba CSB – ALTO jedině od CS-BETON s.r.o.

redakce

Vertikální žaluzie vás ponoří do relaxujícího stínu a příjemného chládku

redakce