Search

Osobité kouzlo designového schodiště v interiéru

Schodiště, které se elegantně zvedá z jednoho patra do druhého, je snem všech, kteří touží po vzdušném a ničím nerušeném bydlení. Samonosná designová schodiště STAIRS design se dokáží nenásilně začlenit do jakéhokoliv interiéru a vůbec jim nezáleží na takovým maličkostech, jakými jsou například nosná stěna nebo velmi omezený prostor.

Samonosná schodiště v luxusním provedení od firmy STAIRS design nemají na našem trhu konkurenci. Nepotřebují žádné svislé podpěry, které by okradly interiér o vzdušnost a jednoduchost a do domu je lze začlenit kdykoliv. Během stavby se díky stupnicovitým ochranám nemusíte bát poškození schodiště a přistavení k již hotovým stěnám (o síle alespoň 15 centimetrů) se obejde bez jakýchkoli dalších stavebních zásahů. A o pár řádků níže vám představíme schodiště, která si vás na první pohled získají i díky svému jedinečnému vzhledu a čistotě provedení.

 

Laminátová samonosná schodiště

Jedinečné propojení kvalitního povrchu lamina i jeho užitných vlastností – to jsou laminátová samonosná schodiště. Vysokopevnostní zátěžové lamino, ze kterého se jednotlivé stupně vyrábí, odolá i velmi čilému provozu ve vícegeneračním rodinném domě a vybrat si můžete z široké nabídky struktur a povrchů. Není problém napodobit například vzhled přírodního dřeva, ovšem s cenou výrazně nižší, než jakou byste zaplatili za drahý přírodní materiál. Odpadají navíc také starosti s pracnou údržbou povrchu schodiště – žádné napouštění oleji nebo pravidelné moření. Lamino bude s minimální údržbou vždy vypadat perfektně.

 

Kamenná samonosná schodiště

Kámen patří mezi nejluxusnější materiály známé především ze starých měšťanských a šlechtických domů. Kamenné samonosné schodiště STAIRS design může díky své odolnosti a výdrži přečkat i kompletní rekonstrukci domu – jednoduše bude stále natolik perfektní, že pro jeho výměnu nebude důvod. Pocitu chůze po přírodním kameni se navíc nic nevyrovná. Navíc i kamenné schodiště může interiérem doslova létat – snadno se o tom přesvědčíte na facebookových stránkách firmy.

1m² STAIRCASE schodiště

Toto schodiště si umí poradit i s velmi malými prostory, které se jinak hodí sotva na přistavení většího žebříku. 1m² STAIRCASE schodiště je velmi kompaktní a zároveň přirozeně opticky odlehčené. Tento unikátní schodišťovým systém potřebuje pouhý jeden metr čtvereční, přesto je chůze po něm jednoduchá a pohodlná. Skvěle se hodí například pro návštěvu podkroví a vlastně všude tam, kam by se běžné schodiště vtěsnat nedokázalo.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *