DŮM

Okna beze šmouh. Mytí oken od „Čištění fasád, nano impregnace, výškové práce Praha“

Jsme malá firma v okrajové části Prahy a sídlíme v rodinném domku. Oken máme jen pár, ale i ta potřebují jednou za čas umýt. Na pravidelný úklid máme slečnu, ale zatím pokaždé, když myla okna, tak ta sice ve výsledku byla čistá, ale dost šmouhatá. To se nikomu moc nelíbilo. Kupovaly se jí různé prostředky na leštění oken, ale nakonec jsme vždy zjistili, že to byly zbytečně vyhozené peníze.

Poté jedna z našich pracovnic přišla s kontaktem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Praha. Na tuto firmu měla i víc než dobré hodnocení, protože bylo od našeho stálého zákazníka. Naše sekretářka do firmy A SERVIS zavolala, aby domluvila mytí oken. Bylo nutné tuto činnost provést po pracovní době, protože se naše pracovní stoly nacházejí u oken, tak abychom si s pracovníky firmy A SERVIS navzájem nepřekáželi.

To nebyl pro firmu problém. Ve stanovený den jsem zůstal déle v práci a čekal na příjezd pracovníků firmy A SERVIS. Přijeli opravdu na minutu přesně a hned se pustili do práce. Nedělali si vůbec žádné přestávky. Během hodiny a půl bylo vše hotovo.

K mytí a leštění používali pouze tři věci: rozmývák, gumovou stěrku a bavlněný hadřík na vyleštění. Žádná leštidla!!! Okna byla krásně umytá a vyleštěná. Druhý den, když jsme byli všichni v práci, tak každý začal hledat na okně nějaké šmouhy. Žádné jsme ale nenašli. Ani na jednom okně. S prací pracovníků  firmy A SERVIS jsme byli nadmíru spokojeni. S firmou jsme navázali spolupráci, která trvá dodnes. Naše okna jsou tak neustále čistá.

 

Koho poptat na čištění zašlého koberce. Strojní tepování Praha

Před Vánočními svátky jsme čekali na návštěvu naší tety. Není zlá, ale je velmi puntičkářská, co se úklidu týče, a někdy si tak trochu nevidí do pusy. Po předchozích zkušenostech jsem se rozhodla, že celý dům raději pořádně vygruntuji. Nebudu to pak celý víkend poslouchat. A  tak, ono nám to jen prospěje.

46623999 - closeup of grey carpet texture

Když jsem ovšem začala uklízet, jak kdybych najednou viděla náš dům tetinýma očima. Viděla jsem i to, co jindy běžně přehlížím. Největším průšvihem byl jednoznačně zašlý  koberec. Už nebylo cesty zpět, musela jsem se pustit i do koberce. Tedy já sama ne. Rozhodla jsem se, že to svěřím raději odborníkům.

Na internetu jsem našla odkazy na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění koberců Praha. Recenze na ně byly velmi pozitivní a jejich ceník prací byl vcelku příznivý. Rozhodla jsem se je kontaktovat. Pánové od firmy A SERVIS přijeli do dvou dnů, dle smluveného termínu a začali s čištěním.

Koberce čistí strojovou technikou. Je prý spolehlivější než technika extrakční, po které mohou zůstávat na kobercích fleky. No to by se teta poměla. Kotoučovým strojem koberec vykartáčovali a poté ho vysáli turbo vysavačem. Nejen, že byly koberce po vyčištění skoro suché a krásně měkké. Ale chemie, kterou použili, velmi příjemně provoněla celý dům. Trochu jsem se toho bála, že to bude agresivní a nepříjemná vůně, ale opak byl pravdou. V celém domě to vonělo ještě v den tetina příjezdu, takže si nemohla nevšimnou, jak celý dům prokoukl. Tedy hlavně koberce.

Nikdy bych neřekla, že to udělá tak strašně moc. Od teď se na úklid budu dívat asi také přísněji. To bude manžel s dětmi určitě štěstím celý bez sebe.

Teta mi ,,mou“ práci pochválila. Přiznala jsem nakonec, že vyčištěné koberce nejsou mojí zásluhou, že ty má na svědomí firma A SERVIS. Ihned si na ně vzala kontakt a to už je co říct! Jakmile je naše teta spokojená s úklidem, tak to už musí být vážně skvěle odvedená práce. Odteď A SERVIS voláme na pomoc vždy, když má teta přijet a nejen na koberce, ale i na podlahy a okna. Tímto jim děkuji a přeji spoustu úspěchů!

Související příspěvky

Foukaná izolace dokáže dokonale zateplit každý střešní prostor

redakce

Pořiďte si dřevostavbu za cenu nájmu bytu

redakce

Čerpadla Grundfos jsou naprostou špičkou ve svém oboru

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.