DŮM

O životnost a kvalitu okapového systému Niagara nemusíte mít strach

Okapový systém, společně se svody a všemi komponenty je nedílnou součástí každé střechy na všech druzích rodinných domů. Možná si to ani neuvědomujeme, ale tyto systémy jsou velmi namáhány a celoročně na ně působí vnější vlivy. U velkého množství okapových systémů dochází k rychlým ztrátám původních vlastností a už po krátké době se opotřebují. Je tedy zapotřebí vybírat takové druhy, které budou dlouhodobě odolávat těmto vnějším vlivům. Například Satjam Niagara.

 

Satjam nevyrábí jen plechové střešní krytiny

Většina z nás možná zná společnost Satjam jen jako spolehlivého výrobce kvalitních střešních krytin. Plechové střešní krytiny jsou sice základním, ale rozhodně ne jediným kvalitním produktem v nabídce Satjam. Vybírat je možné také komplexní okapový systém. Okapový systém SATJAM Niagara disponuje řadou výhod, mezi nimiž dominují především dlouhá životnost, minimální nároky na údržbu, velmi nízká roztažnost a vysoká odolnost vůči mrazu a povětrnostním vlivům.

Výběr z osmi barev

Osm nabízených barevných variant umožňuje dobré přizpůsobení k barvě fasády či krytiny. Okapový systém SATJAM Niagara je kompletním systémem pro odvodňování střech. Přednosti jsou také v jednoduchosti montáže, kompletnosti prvků systému, kvalitě zpracování, trvanlivosti, barevnosti a cenové dostupnosti se hodí téměř pro každou střechu, ať už se jedná o novostavbu či rekonstrukci střechy stávající. Unikátní hloubka žlabů a jejich konstrukce navíc umožňují bezproblémový odvod vody i při přívalových deštích, aniž by docházelo k přetékání žlabů.     Jednotlivé prvky systému jsou vyráběny z pozinkované oceli nejvyšší jakosti, s jedinečnou oboustrannou povrchovou úpravou tvořenou vysoce kvalitním polyuretanovým lakem o tloušťce 50 μm. Díky použití těchto materiálů získáváte jistotu pevnosti okapů, stálobarevnosti a odolnosti vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům i dlouhou životnost.

Detailní informace o tomto systému najdete na www.satjam.cz.

 

Související příspěvky

Nenechte střešními okny zbytečně proniknout světlo a teplo, když nechcete!

redakce

Jak vybrat mezi dřevěnými a plastovými okny?

redakce

Poptávka, rozvoj a kvalita

redakce