DŮM

O izolaci vchodových dveří se zasklením v současnosti nemusíte mít obavy

V současné architektuře patří mezi často skloňované pojmy především míra izolace, tepelné ztráty nebo snížení energetické náročnosti budov. Stávající rodinné domy, byty nebo nově postavené domy by se měly snažit o to, aby jejich tepelné ztráty byly co nejmenší a míra tepelné izolace objektu naopak co nejvyšší. I vchodové dveře v tomto odvětví mají velmi podstatnou roli, ačkoliv byly dlouho podceňovanou oblastí. Mnoho domácností v touze po vyšší míře izolace volí raději dveře v plném provedení, ačkoliv designové by se více hodily dveře prosklené. Mají dveře se zasklením dostatečné izolační vlastnosti?

Podobná situace, jako u oken

Tvrzení, že vstupní dveře s prosklením dosahují nižších izolačních vlastností, než dveře plné, je v současnosti už jen fáma. V dřívějších dobách to samozřejmě platilo, protože se do dveří využívala jen obyčejná skla, která rozhodně nebyla schopna dosahovat potřebných izolačních vlastností. Stejně tak, jako u oken. I do dveří se ale využívají v současnosti skla s mnohem vyššími izolačními vlastnostmi a hodnotami, než dříve. Vlastnosti plných nebo prosklených vchodových dveří jsou díky tomu na naprosto stejné úrovni. Podle vlastního vkusu si tedy můžete vybrat, jaká varianta vám bude vyhovovat nejvíce. Musí ale být využito kvalitní zasklení. A to najdete jen u spolehlivých výrobců dveří. A kde najít kvalitní vchodové dveře?

BOHEMIA PLAST GROUP  s.r.o. nabízí zasklení pomocí dvojskel a trojskel

Společnost BOHEMIA PLAST GROUP  s.r.o.  je na našem trhu jedním z nejznámějších a nejspolehlivějších výrobců, specializovaných na okna z plastu, hliníku i ze dřeva. Stejně tak, jako v nabídce pro hliníková okna, plastová okna a eurookna nabízí i v oblasti dveří zasklení pomocí izolačních skel. Konkrétně se jedná i izolační dvojskla a trojskla. Ta mohou být využita pro plastové i hliníkové vchodové dveře. Dvojskla jsou tvořeny dvěma tabulemi skla a prostor mezi nimi je vyplněn izolačním plynem – argonem. Trojskla mají meziskelní prostor rozdělen ještě jednou skleněnou tabulí a ani zde nechybí Argon.

rd_bustehrad_3

Kromě klasických druhů skel nabízí společnost i možnost zasklení pomocí izolačního skla s tepelnou ochranou, bezpečnostního skla, protihlukového skla, protislunečního skla, ornamentálního skla nebo skla s povlakem IPLUS LS. Přesvědčte se sami přímo na www.bohemiaplast.cz.

Související příspěvky

Vysoce zátěžové a kvalitní PVC DesignTime Contract

redakce

Bezpečný a krásný sprchový box

redakce

Osvětlení ve Vaší koupelně

redakce