DŮM

Nevycházejte z domu přímo do deštivého počasí

 

S nastávajícím podzimním obdobím se bude jednat téměř o běžný jev. V momentě, kdy vyjdeme z domu budeme vystaveni napospas venkovním a povětrnostním vlivům. Mnohdy ani nestačíme za dveřmi rozdělat deštník aniž bychom nebyli mokří, nebo alespoň vlhcí. Při příchodu domů zase nemáme ani chvilku na oklepání deštníku nebo osušení bot, aniž bychom nezmokli. Dá se tomuto jevu zabránit?

 

Velmi snadno a jednoduše!

Je samozřejmě jasné, že počasí poručit nedokážeme. Ochránit se před povětrnostními vlivy a před deštěm se ale můžeme. Dokonce velmi snadno. Přesně k tomuto účelu jsou totiž určeny přístřešky před dveře. Ty dokáží efektivně zabránit zmoknutí při odchodu z domácnosti. Vy budete mít přede dveřmi dostatek času na roztažení nebo stažení deštníku, očištění bot i na další činnosti.

 

Vybírejte pouze kvalitní modely

Aby ovšem přístřešky dokázaly dobře a hlavně dlouhodobě plnit své funkce, musí být vyrobeny pouze a výhradně z kvalitních materiálů, které dokáží odolávat působení povětrnostních vlivů. Mezi nejkvalitnější materiály z hlediska odolnosti v exteriéru se řadí hliník. Hliník totiž nerezaví, je pevný, odolný a jeho vzhled je dlouhodobě krásný. Právě proto jsou hliníkové vchodové přístřešky velmi populární. u plastových přístřešků totiž hrozí velké riziko rychlého poškození.

 

Kdo nabízí hliníkové přístřešky?

Mezi nejkvalitnější výrobce hliníkových přístřešků patří v Evropě společnost Hörmann. Přístřešky Hörmann jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku. Můžete vybírat z pěti ověřených a odlišných vzorů. Přístřešek by měl ladit se vzhledem budovy a také s vchodovými dveřmi. Kompletní sortiment přístřešků Hörmann najdete v nabídce společnosti Altoma, která je certifikovaným prodejcem Hörmann na našem území. Dokonce můžete kombinovat přístřešky i s bočními clonami, které zajistí ještě účinnější ochranu před počasím.

Kompletní sortiment naleznete na www.altoma.cz.

 

 

Související příspěvky

HLEDÁME DŮM NA ZATEPLENÍ

redakce

Vertikální žaluzie vás ponoří do relaxujícího stínu a příjemného chládku

redakce

Kudy může unikat teplo, i když je půda zateplená?

redakce