DŮM

Nepodceňte výběr zábradlí

Pořídili jste si nové schodiště a přemýšlíte nyní jaké vhodné zábradlí k němu zvolit? Stejně jako schodiště může být také zábradlí vyrobeno z více materiálů. Ještě dříve než se vydáte do obchodních domů se schodišti a jejich příslušenství, měli byste mít rozmyšleno, kam dané schodiště umístíte. Tedy zda jej umístíte do interiéru nebo exteriéru, neboť například ne každé zábradlí se hodí do interiéru a zase naopak. Mezi zábradlí, která jsou nevhodná umístit do interiéru, patří zejména kovové pozinkované zábradlí. Zábradlí by mělo se schodištěm plnit po designové stránce určitě vzhledný celek. Další vlastnost, kterou by měla každé schodiště obnášet je praktičnost. Nejčastějšími materiály, ze kterých jsou zábradlí vyrobena, jsou kámen, dřevo, kov, ale i tvrzené sklo.

Materiály mohou být samozřejmě i kombinovány. Bližší informace k jednotlivým schodištím a zábradlím najdete také na této webové adrese: http://www.swn-schody.cz/produkty/zabradli-a-doplnky. Skleněná zábradlí se skvěle hodí k jakémukoliv typu schodiště. Kovová schodiště se na rozdíl od dřevěného schodiště hodí daleko více do exteriéru. Je tomu tak zejména díky pevnosti samotné oceli. Díky své estetické povaze ji využívají také k nejrůznějším pracím umělci.

Kovové schodiště jsou také odolná vůči povětrnostním podmínkám. Z pestré nabídky si vyberete jak schodiště pro víceúčelové průmyslové budovy, tak pro spojení rodinných domů s Vaší soukromou kanceláří ve střešních prostorách. Vyberte si ze široké nabídky schodiště, to pravé právě pro Váš domov.

Související příspěvky

I v létě můžete využívat podkroví

redakce

Vyčistěte vodu, kterou vypouštíte ze svých domů

redakce

Novinka WPC – WOODPLASTIC: Terasy MAX aneb extra široká prkna se stávají hitem sezóny

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.