DŮM

Nechte svou ložnici ožít díky 3D povlečení!

3D technologie jsou všude okolo nás! Nabízejí nám jedinečný prožitek při návštěvě kina i působivé pohledy v muzejních galeriích. Stále více však tyto technologie pronikají i do běžného života. Ale zatímco fototapety a 3D samolepky na stěnu si v našich domácnostech již své místo vydobyly, 3D povlečení tato bitva o pozornost teprve čeká. My však už předem víme, že si v ní povede skvěle.

I na ložní prádlo se totiž dají tisknout nejrůznější motivy ve 3D formátu. Nejmenší děti si tak mohou lebedit třeba v povlečení s beruškou, která vypadá jako živá. Vášnivým cestovatelům udělá radost motiv jejich oblíbené památky a milovníkům abstrakce zase nápadité vzory, které jakoby vystupovaly přímo z jejich postele. O blízké setkání třetího druhu ve Spielbergově režii ale jistojistě nejde, to se jen naše oči rády nechají ošálit pestrými barvami a kvalitními materiály, které dokáží vytvořit iluzi trojrozměrného prostoru.

 

3D povlečení z mikrovlákna si zamilujete!

Efektní dezén by ale neměl být jediným důvodem proč si do ložnice pořídit nové povlečení. V e-shopu Deky.eu nabízejí 3D povlečení výhradně z mikrovlákna, které vás překvapí svými užitnými vlastnostmi.

Především v zimě vás dokáže zahřát a v létě naopak ochladit. Svými vlastnostmi ze všeho nejvíc připomíná satén, nemusí se však žehlit a není náročné na údržbu. Nepouští vlákna, nežmolkuje a je stálobarevné. Velmi rychle schne a je tedy možné ho používat celoročně. Navíc ho lze běžně prát v pračce (v případě 3D povlečení samozřejmě motivem dovnitř) s prostředkem na tekuté prádlo. Doporučujeme také použití vhodné aviváže, která zbaví tkaninu statických výbojů, které by mohly při vzájemném tření během prací cyklu vzniknout.

Povlečení je bezpeční i pro astmatiky a alergiky, škodlivé mikroorganismy v něm totiž jednoduše nepřežijí. Vpusťte i vy 3D hravost do své ložnice a proměňte ji v pestrou krajinu snů, v níž se vám bude báječně usínat!

Související příspěvky

Už víte jaké schodiště si vybrat?

redakce

Nejen praktická a levná, nýbrž i okrasná zábradlí od Alzabradli.cz

redakce

Jediná šance k navázání kontaktu s přírodou je zelená střecha

redakce