DŮM

Nebojte se vstoupit dál!

 

Kvalitu vstupních dveří určují především jejich tepelně-izolační vlastnosti a mimořádně vysoká odolnost proti zátěži. Musí disponovat absolutní funkčností, chránit proti nepřízni počasí, odolávat teplotním výkyvům a poskytovat maximální míru zabezpečení. Vstupní dveře od společnosti Inoutic procházejí v rámci testování kvality i unikátní zkouškou. Při té jsou dveře stotisíckrát zavřeny a otevřeny.

Zájemci o nadčasové a energeticky úsporné stavební prvky si u společnosti Inoutic přijdou na své. Ta totiž nabízí ucelený systém okenních a dveřních plastových profilů (Eforte, Prestige, Arcade), které splňují parametry nízkoenergetických a pasivních domů, ať už jde o novostavby, či rekonstrukce (Eforte a Prestige ve variantě pro pasivní domy).

 

Pevná a odolná konstrukce je základ

Vchodové dveře z plastových profilů musí dosahovat vysoké pevnosti a tvarové stálosti. Dveře Inoutic to zajistí. Vůli v průtahu a odolnost již tak velmi stabilní konstrukce rámu je možné ještě zlepšit, díky využití patentovaných profilových rohů zesílených kovovým vyztužením, které spolehlivě zabrání deformacím. Díky tomu vynikají i vysokou mírou bezpečnosti proti vloupání a odolností proti povětrnostním vlivům, přívalovým srážkám apod. Vynikají také jednoduchou údržbou, optimálními tepelně izolačními vlastnostmi, maximální zvukotěsností, jednoduchým ovládáním a příznivou cenou. Kvalita vstupních dveří Inoutic je testována na celou dobu jejich životnosti. Přibližně tedy na 20 let a zhruba 100 000 cykly otevírání a zavírání.

 

 

  • Eforte – jedinečný systém profilů se špičkovým vzhledem a vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Ideální varianta pro energeticky úsporné bydlení. Stabilní konstrukce pětikomorového rámu a vysoká torzní tuhost se stavební hloubkou 84 mm. Hodnota rámu Uf =1,3 W/m2K. Možnost dveřních výplní překrývajících křídlo pro elegantní design dveří až do tloušťky 78 mm.
  • Prestige – optimálně vyvážený a kvalitní profilový systém. Stabilní konstrukce rámu o pěti komorách s vestavnou hloubkou 76 mm. Hodnota součinitele tepelné prostupnosti rámem Uf = 1,5 W/m2K. Panelové výplně a zasklení až do tloušťky 45 mm. Vnitřní dvoupatková zasklívací lišta pro vyšší odolnost proti vloupání.
  • Arcade – prověřený profilový systém vhodný pro běžné typy vchodových dveří. Největší předností tohoto druhu je poměr ceny a výkonu. Čtyřkomorová stabilní konstrukce rámu se stavební hloubkou 71 mm.Hodnotarámu Uf = 1,6 W/m2K. Panelové výplně a zasklení do šířky 45 mm. Druhé dodatečné těsnění na prazích a rozích pro větší ochranu proti větru a přívalovým srážkám. Dvoupatková lišta pro zvýšenou ochranu proti větru a přívalovým srážkám.

 

Plastové profily mohou být osazeny jakýmikoli plastovými, skleněnými a hliníkovými výplněmi, které jsou běžně dostupné na trhu. I jejich využití je velmi variabilní a lze je použít pro výrobu jednokřídlých a dvoukřídlých dveří, s falešným nebo pevným sloupkem, s bočním dílcem, nadsvětlíkem, otevíráním dovnitř či ven.

U plastových vchodových dveří systémů Eforte a Prestige je unikátní především jejich nízký hliníkový práh s výškou pouhých 19 mm, který snižuje nebezpečí zakopnutí a svým plochým tvarem umožňuje použití i v bezbariérových bytech. Novinkou  pro vstupní dveře Efortese stala výplň s překrytím křídla až do rozměru 78 mm pro atraktivní design dveří s „úzkým“ vzhledem profilu dveří.

 

Pocit bezpečí není nikdy dost velký

Dveře chrání naše soukromí, a proto by měly být bezpečné. Plastové dveřní profily společnosti Inoutic mají nejen ocelovou výztuhu s tloušťkou 2,5 mm, ale lze je doplnit vícenásobnými pojistkami  a závorami, speciálním kováním či vícebodovými zámky. Vše je vytvořeno pro maximální zabezpečení domácnosti proti vloupání.

 

Okna a dveře mohou mít sladěný design

Celkový design stavby hodně závisí na detailech. Mezi ně se řadí i jednotný design oken
a dveří
. Vzorník společnosti Inoutic nabízí široké barevné spektrum – 40 barevných variant. Proto ať už se jedná o vchodové, balkonové, nebo i zdvižně posuvné terasové dveře, nic nebrání tomu, dokonale sladit tvar i barevnost s okny. U profilového systému Eforte a Prestige je možná také exkluzivní povrchová úprava Titanium Plus, kdy se na rám aplikuje speciální fólie, a profily tak získají stříbrný hliníkový vzhled. Druhou možností, jak dosáhnout technického vzhledu okna, a přitom zachovat všechny výhody oken plastových, je použití hliníkového opláštění, které nabízí prakticky neomezené barevné varianty.

 

Více informací o okenních a dveřních profilech získáte na www.inoutic.cz.

 

Související příspěvky

Překvapila vás příliš dlouhá zima? Už teď přemýšlejte, jak se připravit na tu příští!

redakce

Potřebujete vyměnit okna? Po jakém materiálu sáhnout?

redakce

Postel z kvalitního masivu nestárne

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.