DŮM

Nábytek pro „Vaše koníčky“

Každý kdo má nějakou zálibu, nebo koníček si potřebuje někam uložit vybavení ke své zábavě. Když mají věci své místo, odpadá stres s prohrabováním krabic a hledání v chaosu na dně kufru pod postelí. Pokud máte dostatek místa, využijte koutek a zabydlete ho vhodným nábytkem pro tvoření. Bude se Vám lépe pracovat a výsledek bude perfektní.

Švadlenky a kutilové ocení třeba i ten nejmenší stolek určený pod stolní PC. Nad stolek pak poličku s průhlednými boxy na nitě či šroubky, aby byl vidět obsah a věděli jste hned, kam šáhnout. Orga-nizéry, boxy, dózy s Vašimi poklady budou vypadat uklizeně a snadno se bude udržovat pořádek. Nezapomeňte na pořádnou lampičku, abyste si nekazili oči a také pohodlnou židli. Dokonalý koutek pro šikovné ruce je na světě!

Vášniví hráči her na TV potřebují pohovku, nebo sedací vak, na němž bezstarostně zapomenou na čas strávený hrou. Většinou je vyruší jen bolavé pozadí, nebo hlad 🙂 Obrazovku si postavte, nebo zavěste do výšky hlavy, aby netrpěla krční páteř.

Knihomolové a věční studenti potřebují knihovnu, čím větší, tím budou spokojenější. Moderní tvar, nebo starožitný kus – hlavně, aby pojala všechny oblíbené knihy. Ke knihovně až ke stropu nezapo-meňte pořídit schůdky.

Sběratelé budou pyšně ukazovat své poklady v prosklené vitríně, a pokud bude zevnitř osvícená, bude sbírka dokonalá. Pro menší předměty se hodí poličky s okénky na zeď, kdy má každý skvost svojí přihrádku a je pořád při ruce. Hodí se i do dětského pokoje na výstavu autíček či sběratelských figu-rek.

Šuplíková komoda plná krabiček s háčky a třpytkami potěší puntičkářského rybáře. Místo na hokejky ve vestavěné skříni ocení pravidelný sportovec a skříňka na balkóně s uskladněnými květináčky po-těší pěstitelku muškátů.

Ať už se věnujete jakékoliv kratochvíli, co Vám dělá radost, potřebujete nejen čas, ale i vhodné místo a pracovní plochu. Jen tak Vám půjde vše téměř samo!

Související příspěvky

Tepelné čerpadlo se u novostaveb opravdu vyplatí. Čím konkrétně?

redakce

Jak dobře vybrat čistírnu odpadních vod?

redakce

Chcete zateplit půdu a hledáte správný materiál a technologii?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.