DŮM

Montované garáže SIEBAU – ideální řešení pro vaše auto!

Garáž se vždycky vyplatí. V zimě se zbavíte otravného škrábání oken, v létě potom máte ochranu před kroupami…takto by šlo pokračovat snad do nekonečna. Hledáte levnou garáž? Pomůže Alurol…

Kvalitně a rychle

Společnost Alurol totiž přináší na český trh jedinečné montované garáže SIEBAU, které představují rychlé a kvalitní řešení pro každého, kdo chce mít své auto pěkně schované pod střechou. Díky speciálním materiálům můžete mít svou garáž postavenu již za neuvěřitelný jeden den a to bez větší námahy!

Důmyslná konstrukce i zajímavý design

Montované garáže SIEBAU jsou totiž vyráběny z prvotřídních  materiálů – pro stěny garáží se používají žárově pozinkované ocelové prvky. Díky nim jsou garáže nejen vysoce stabilní, ale mají také zajímavý design – stěny mají totiž svislé drážkování a lze je také opatřit venkovní dekorační omítkou, díky které můžete garáž přizpůsobit například barvě vašeho domu. Spojovací materiály konstrukce jsou nerezové, takže zaručují vysokou stabilitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Samozřejmostí je i provětrávací systém! Vozidlo v garáži, kde je provětrávací systém nekoroduje, jak tomu bývá u uzavřených nebo vytápěných garáží. Pohodlný vjezd do garáže potom zajišťují výklopná vrata s bezpečnostním zámkem.

 

Rozměrová variabilita

Montované garáže SIEBAU je také možné postavit v mnoha velikostech. V nabídce je na výběr mnoho různých rozměrů a typů garáží! Takže je možné je uzpůsobit zcela vašim požadavkům. Garáž je také možné mít s plochou nebo sedlovou střechou!

Pořiďte vašemu vozu domov jménem Montované garáže SIEBAU.

Více najdete na www.alurol.com.

 


Související příspěvky

Trhliny na plochých střechách trápí každého vlastníka

redakce

Proč jsou vinylové podlahy Gerflor nejlepší volbou do domácnosti?

redakce

Zateplili jste svůj dům opravdu dokonale ?

redakce