Search

Montované domy ze Sip panelů – proč by vás měly zajímat?

Při hledání vhodného bydlení narážíme hned na několik rozporuplných otázek. Pro jaký materiál, společnost, postup a způsob výstavby se rozhodnout? V drtivé většině případů si zájemce o nové bydlení přeje časově nenáročný, moderní, nízkoenergetický dům, který ho však nebude stát několik milionů.

I přes to, že se to může zdát takřka nereálné, existuje skvělý způsob, jak všechny tyto aspekty získat díky volbě moderního systému. Montované domy ze SIP panelů jsou odpovědí na všechny nevyřčené otazníky. Proč jsou natolik oblíbené a co je posouvá na přední pozice před ostatní způsoby staveb?

 

Hlavní výhody montovaných domů ze SIP panelů

Ze všeho nejdříve si uveďme, že se jedná o nízkoenergetické řešení bydlení s nízkou propustností vzduchu. Právě tato skutečnost poskytuje stabilizaci teplot bez negativního kolísání v konstrukci montovaného domu. Zároveň vlhkost vzduchu v interiéru nemá žádný podstatný vliv na tepelný odpor v obvodových panelech.

V SIP panelech nenaleznete žádné dutiny ani otvory, díky čemuž nedochází k úniku tepla či klimatizovaného vzduchu. Pokud jste někdy zažili problémy s tepelnými mosty u klasických dřevěných nebo cihlových staveb, tak zde je tato nevýhoda anulována. Tepelné mosty zkrátka nevznikají a vše je navrženo tak, aby požadované klima zůstávalo ve vnitřních prostorech. Navíc tento systém odolává hlodavcům i hmyzu, jelikož je pro ně tento materiál nestravitelný.

Proč tedy montované domy ze SIP panelů

Montované domy ze SIP panelů předkládají svým majitelům o 20 % levnější bydlení, než je tomu u klasického zděného rodinného domu. Kromě toho získáte své bydlení již do 8 až 12 týdnů od zahájení realizace. Montované domy jsou navíc zdravotně nezávadné a dokážou ušetřit až 70 % výdajů spojených za vytápění. Stavba lze zahájit za jakýchkoliv klimatických podmínek, požádejte proto společnost Hobbytec a nechte si vyhotovit nezávaznou kalkulaci své vlastní výstavby.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *