DŮM

Moderní vily nebo samostatné pozemky jsou k mání v těsné blízkosti Prahy!

Hledáte dobrý pozemek pro stavbu rodinného na atraktivním místě nedaleko Prahy? Nebo se chcete nastěhovat do již hotového domu, který bude odpovídat náročným standardům na bydlení? Jestliže jste alespoň jednou odpověděli kladně, měl by vás zajímat developerský projekt Nová Chýně!

 

Moderní bydlení v těsné blízkosti Prahy překvapuje promyšleností

Developerský projekt s názvem Nová Chýně vzniká v obci Chýně. Tato obec leží pouhé 2 kilometry od hranic Prahy od městské části Zličín a necelých 14 kilometrů od centra Prahy. Je proto ideálním místem každého, kdo s i chce užívat výhod velkoměsta a současně je jeho snem bydlení v klidu venkova.

 

Koupit můžete vilu nebo pozemek

V rámci projektu je možné koupit hotové stavby i pozemky, které jsou vhodné pro soukromou výstavbu. Projekt Nová Chýně nabídne 54 rodinných vil. Moderní vily splňují přísné podmínky moderního bydlení a jsou energeticky úsporné, takže nabízí nejen stylové bydlení ale i na úsporu na výdajích za provoz domácnosti. V rámci projektu je také k mání 31 pozemků. Ty mají velikost od 454m2 do 786m2. Informace cenách a umístění najdete na Nová-Chýně.cz.

 

Proč se rozhodnou pro bydlení v Chýni?

Lokalita bydlení je úžasná pro všechny, kdo chtějí bydlet v blízkosti krásné přírody a současně být v blízkém spojení s Prahou. V obci vám rozhodně nebude nic chybět, protože se zde nachází restaurace, obchody, školka, škola i praktický lékař. Milovníky sportování jistě potěší krásná příroda. V parných letních dnech můžete vyrazit například na přírodní koupaliště s písečnou pláží. A pozor – pozemků je nádherný výhled na letohrádek Hvězda.

 

Zde najdete více o projektu Chýně.

 

 

Související příspěvky

Moderní bytové komplexy mají vlastní ostrahu

redakce

Bezdrátová elektroinstalace xComfort pro chytré domy a byty

redakce

Chcete bydlet v novém? Nabídka moderních developerských projektů ještě nikdy nebyla širší!

redakce