DŮM

LS KAMNA s.r.o. přináší extra výkonná kamna pro vytápění dílen, staveb, skladů i hal

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Nyní v létě je tepla všude více než dost. Zanedlouho tomu již tak nebude, a právě proto je teď ten pravý čas, kdy byste měli začít přemýšlet o tom, jak si zajistíte teplo i na podzim a v zimě. Pokud jste majitelem dílny, skladu nebo potřebujete zajistit teplo v jiném větším prostoru, máme pro vás tip – podívejte se na nabídku společnosti LS KAMNA s.r.o.

Česká kvalita zaručena

Společnost LS KAMNA s.r.o. se zabývá výrobou krbových teplovzdušných kamen na dřevo s výměníkem a ventilátorem. Z jejich dílny pocházejí kamna prvotřídní kvality, která jsou schopna efektivně vytopit i větší prostory bez sebemenších problémů. LS KAMNA s.r.o. vyrábí kamna výhradně s čistým spalováním.

     

Vysoký výkon i nízká spotřeba

Velkou předností krbových kamen od LS KAMNA s.r.o. je nízká spotřeba paliva a zároveň vysoká účinnost – ventilátor totiž zajišťuje distribuci tepla po celém prostoru, takže teplo nezůstává jen v okolí kamen jako je tomu u mnoha jiných modelů. Společnost LS KAMNA s.r.o.vyrábí kamna hned v několika velikostech. Všechna kamna jsou vyrobena ze špičkového žáruvzdorného materiálu o síle 5 a 4 mm a mají nereztitanové zlyňovací trubice ve spalovacím prostoru – nejen díky tomu se vyznačují i velmi dlouhou životností.

Pohodlně a rychle

Všechny typy krbových kamen si můžete pohodlně prohlédnout a objednat přímo na internetu. Pokud budete mí jakékoliv dotazy – odborníci z LS KAMNA s.r.o. vám s výběrem optimálních kamen pro vás ochotně pomohou. Těšit se můžete i na příjemný bonus – a to dopravu po celé České republice zdarma.

Kompletní nabídku najdete na www.ls-kamna.cz

Související příspěvky

Trendy pro venkovní dlažby na rok 2018

redakce

Vyzkoušejte si markýzu bez rizika díky FAKRO!

redakce

Celková oprava a rekonstrukce vyřeší všechny problémy

redakce