DŮM OSTATNÍ STAVBA TIPY

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha je minulostí! Jaké produkty oslnily?

Veletrh Střechy Praha každoročně otevírá sezonu veletrhů. Letošní ročník s pořadovým číslem 18 se uskutečnil ve dnech 21. – 23. Ledna v Praze. Veletrh Střechy Praha je největší a jedinečnou akcí v oblasti střech v České republice a ve střední Evropě. Tradičně se ho účastní nejvýznamnější výrobci a dodavatelé v oblasti střech a příslušenství. Jaké produkty letos zaujaly nejvíce?

Soutěž o nejlepší exponát Zlatá taška letos ovládlo okno do plochých střech typu F firmy FAKRO

V rámci veletrhu je vyhlašována soutěž o nejlepší exponát s názvem Zlatá taška. Letos proběhl již 15. Ročník této prestižní soutěže, do které byly zapsány desítky inovativních exponátů a výrobků. Výhercem letošního ročníku Zlatá taška 2016 se nestal žádný druh střešní krytiny, ale okno do plochých střech typu F od společnosti Fakro. Společnost Fakro je specializovaným  výrobcem střešních oken, příslušenství ke střešním oknům a půdních schodů. Okno do plochých střech typu F je nejnovějším produktem této společnosti s unikátními vlastnostmi a funkcemi, což ocenila i odborná porota a proto byla udělena Zlatá taška právě tomuto produktu.

 

 

Charakteristika okna do plochých střech typu F

DEF_ColourLine_RAL[1]

Okno do plochých střech typu F prosvětlí interiér přirozeným světlem, přináší možnost větrání a spojuje v sobě vysokou funkčnost a velmi dobré termoizolační parametry. Vyniká především moderním vzhledem a využitím inovativních technologií při výrobě. Zasklení tohoto druhu okna vzniká technologií vlepování skla. Tato technologie zaručuje vysokou odolnost a stálost okna společně s estetickým vzhledem. Úsporné zasklení DU6 zajišťuje vynikající tepelně-izolační parametry okna. Součinitel celého okna U=0,88 W/m2K dle EN 12567-2. Okna lze na objednávku zhotovit také s pasivním zasklením DU 8. Součinitel prostupu tepla u tohoto modelu je je U=0,76 W/m2K dle EN 12567-2.

 

Detailní informace o tomto modelu lze najít na www.fakro.cz.

Související příspěvky

Jak bydlet v domě svých snů?

redakce

Máte v dílně opravdu všechny potřebné šrouby a vruty?

redakce

Dřevohliníková okna – bezúdržbové řešení pro každý typ stavby.

redakce