Search

Kult dětí – hezká nebo přehnaná starost?

Jedním z důvodů, proč dneska lidé, kteří už se stali rodiči, nemají prakticky vůbec čas je i ten, že jej věnují dětem. Nemám na mysli výchovu, to je samozřejmost, ale proto dětem nemusíte obětovat všechen svůj čas. Část z něj byste měli i sobě. A ne, že ho všechen promrháte tím, že každý den dítě musíte odvést na ten a tamten kroužek. A nebo že si s ním musíte hrát od rána do večera. Většina dětí má sourozence, tak co kdyby si taky hráli mezi sebou?

Kult dětí je i otázka financí. Není podle mě důležité většinu výplaty utratit za kroužky dětí. Nemusí mít každý den něco. Bohatě stačí dva kroužky, které budou dítě opravdu bavit a bude se jim věnovat. Když je jich potom moc, stejně se jim nemůže věnovat na plno. Celkově je to potom náročné hlavně z hlediska času, protože pak se po obstarávání musí hlavně ženy vrhnout na úklid, takže jakýkoliv volný čas je potom nenávratně pryč. Proto by rodiče měli zvolnit. Najít si takovou střední cestu, která bude vyhovovat všem. Jednu ze stran upozadit.

Většina právě často upozadí úklid a nechá si vypomoct od úklidové firmy. Na trhu jich je spousta, stačí si vybrat a máte po starostech. Navíc některé úklidové práce jsou vážně náročné a mnohdy na ně nemáme ani prostředky. Například na čištění koberců. To je lepší se do toho vůbec nepouštět a přenechat to profesionálům. Třeba úklidové firmě A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 3, která nabízí službu čištění koberců Praha. Nebo cokoli jiného. Nestojí to zase tolik peněz, aby si to člověk nemohl dovolit. Hodně rodičů tím získá čas navíc. Což je určitě lepší, protože jakýkoliv čas strávený čímkoliv vám nikdo nikdy nevrátí.

Pokud hledáte někoho na mytí oken, doporučuji „Výškové práce Praha 3“

Bojím se výšek a vlastně čehokoliv, z čeho můžu spadnout, takže umývání oken není zrovna moje oblíbená činnost. Ve svém bytě mám vysoké stopy, takže na mytí oken vždycky potřebuji schůdky. A jednou, když jsem už vážně málem spadla, jsem řekla, že už to dělat nehodlám. Rozhodla jsem se, že si na to najmu úklidovou firmu. Jsem ráda, že jsem tak udělala, protože pánové odvedli perfektní práci a já jsem s tím tak neměla už žádné potíže. Konkrétně šlo o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, mytí oken Praha 3, čištění fasád, výškové práce. Slečna na centrále byla velice milá a hned na poprvé, když jsem s ní mluvila, mi nabídla různé termíny, ať si vyberu, který mi nejvíc vyhovuje. Také mi řekla předběžnou cenu, se kterou jsem souhlasila. K domluvenému datu ke mně přijeli tři pracovníci firmy a okna umyli mrknutím oka. Byla krásně vyčištěná a naleštěná. Takhle čistá jsem je já předtím nikdy neměla.

37965942 - window curtain

Úklidovou firmu A SERVIS a její službu mytí oken Praha proto všem doporučuji, pokud někoho sháníte na mytí oken, protože pracovníci této firmy jsou fakt dobří. Okna jsou navíc po nanesení jejich impregnace čistá velmi dlouho a nevyžadují už potom prakticky žádnou péči. A super je, že nabízí i řadu dalších úklidových služeb, takže to máte všechno na jednom místě. Já ještě uvažuji o čištění koberců, protože to je taky poměrně náročná činnost a bude asi lepší ji také přenechat odborníkům. Hlavně když už vím, jak dobře svou práci dělají. A to za cenu, kterou mi není líto investovat. Pro někoho možná bude trochu vyšší, ale podle mě je určitě lepší si za skutečnou kvalitu připlatit. Šetřit na všem se totiž nevyplatí.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *