DŮM

KS QUADRO ETRONIC – revoluční řešení

Postavit dům nebo zrekonstruovat byt je rozhodnutí, které mění budoucnost. Aby se bydlelo spokojeně, je nutné zvolit ty správné materiály. Mezi špičkové a doslova revoluční novinky v oboru stavebnictví patří i systém KS QUADRO ETRONIC.

Flexibilní stavba

Systém KS QUADRO ETRONIC je novinkou, která byla představena na nedávném veletrhu Bau 2011 v Mnichově. S KS QUADRO ETRONIC přichází doslova revoluce. Jedná se o unikátní systém cihel, které jako jediné umožňují vést elektroinstalaci uvnitř zdi, takže pozor – končí neustále a ohyzdné povalování kabelů po místnostech.

 

Schované ve zdi

Systém KS QUADRO ETRONIC je zcela přizpůsobený pro flexibilní, rychlou a ekonomickou stavbu domů nebo bytů. Speciální cihly, které tvoří unikátní systém KS QUADRO ETRONIC, mají totiž uvnitř speciální kanály, pomocí kterých  lze vést elektroinstalaci.

Horizontálně i vertikálně

Kabely lze vést v horizontálním i vertikálním směru, takže záleží pouze na vás, ve kterém místě chcete zásuvku umístit! Se systémem KS QUADRO ETRONIC můžete mít zásuvku kdekoliv. Místění zásuvek lze také snadno měnit a to zcela bez zdlouhavého bourání nebo sekání zdí. Prostě se rozhodnete, kde zásuvku chcete a během chvíli si ji tam vytvoříte! Tento systém se také hodí zejména pro rodiny s malými dětmi. Zásuvky totiž mohou růst s dětmi a vám tak odpadne obava o to, že vaše dítko něco do zásuvky strčí a dojde ke zranění.

Elektroinstalační dutiny zůstávají zachovány po celou dobu životnosti domu a každá další změna v elektroinstalci je již hračkou bez sekání a bourání., který přináší na český trh společnost Kalksandstein CZ. Kontakty na www.kalksandstein.cz.

 

Související příspěvky

Zimní slevy – konec trápení

redakce

Správně vytápěná domácnost je ta, kde vzduch cirkuluje

redakce

Bez komínu si neškrtnete

redakce