DŮM

Krbová kamna? Dodají nejen teplo, ale i pohodu!

Krbová kamna jsou velmi častým doplňkem v rodinných domečcích a to hlavně díky tomu, že do něj přinášejí nejen teplo, ale i tu pravou rodinnou pohodu. Díky tomu se také jedná nejen o estetický, ale i ekonomický a ekologický zdroj tepla. Za zmínku jistě stojí i mnoho výhod, mezi které patří například možnost vytápění několika místností najednou a hlavně s vysokou účinností.  


Krby nejsou krbová kamna!
Krbová kamna nemají tak velké rozměry jako krb, ale na jejich účinnost to nemá naprosto žádný vliv. Účinnost  naopak dosahuje velmi dobrých hodnot, se kterými bude spokojen opravdu každý. Plášť krbových kamen tvoří dobře akumulující materiál, a ten se na všech dobrých účinkách aktivně podílí. V krbových kamnech pak lze spalovat nejen dřevo, ale i dřevěná a uhelné brikety. Krbová kamna vytápí na rozdíl od krbu s malou spotřebou paliva a konstrukčně jsou řešena tak, že jej lze okamžitě použít pro libovolné obezdění.

 


Kde kvalitní krbová kamna pořídit?
Pokud se tedy chystáte pořídit kvalitní krbová kamna, ale nevíte si rady, měli byste se obrátit na vhodného specialistu. Velice rádi Vám pomohou například odborníci z firmy Topeni – koupelny.cz. Poradí Vám, zdali je pro Vás dobré pořídit si kamna s výměníkem nebo bez a zodpoví všechny Vaše dotazy.


Proč zrovna firma Topeni-koupelny.cz?
Tato firma je držitelem certifikátu vydaným firmou Quality Austria, ověřena zákazníky a také je členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Nákup tak bude zajisté potěšení na obou stranách.

Pro více informací navštivte  oficiální stránky www.topeni-koupelny.cz.

 


Související příspěvky

Tepelná čerpadla i na netradičních místech

redakce

Římské rolety od Bematech s.r.o. rozhodně stojí za to!

redakce

Je čas řešit zahradní posezení

redakce

2 x komentováno

Ružena 20. 1. 2016 at 17:37

Děkuji za zajímavý článek jako i za vysvětlení, že opravdu rozdíl mezi krbem a krbovými kamny je 🙂 Nyní mohu uvažovat zda si tedy budu chtít zajistit krbová kamna nebo zůstanu při svém rozhodnutí dát udělat krb. Potěšily mě však dřevěné brikety, protože jsme si nakoupili od ekobrikety.cz, ale bohužel babička jejich už nestihla využít a tak jsme se rozhodli, že možná je to „znamení“ že už jsi ten krb máme udělat a neodkládat to 🙂

Olina 28. 2. 2016 at 17:16

Dobrý den, opravdu velice přínosný článek. My jsme zrovna koupili chalupu a rozhodli jsme se ,že během roku budeme provádět opravy a úpravy a jedna z věcí je právě řešení vytápění na chatě. Dějuji i za tip na ekobrikety.cz. Protože to asi potom bude to nejlepší řešení jak zatopit, když se rozhodneme jet v zimě na chatu. protože dřevo navozit a nechat někde u chaty je tak akorát, aby ho někdo ukradl a ty brikety můžeme vzít do auta množství jaké sděláme a je to. Ještě musím zjistit ceny, ale jednou za čas se to snad tak moc neprosraží.

Diskuze je uzavřena.