DŮM

Krb do každého domu

Patříte i vy k těm zimomřivým, kteří už měsíc topí, nebo se raději doma přioblečete, abyste nemuseli platit tak vysoké částky za ústřední topení nebo plyn? Poradíme vám, jak nemít doma zimu a přesto neprodělat kalhoty. Zatopte si levně a užijte si každý zimní den z příjemně teploučkého domova. Stačí přejít na vytápění tuhými palivy a pořídit si moderní krb nebo krbová kamna. Topení v krbu nebo kamnech je citelně ekonomičtější než vytápění plynem a má spoustu dalších výhod.

V první řadě vám krb umožní uspořit velkou část rodinného rozpočtu, která by padla na vytápění. Oheň v krbu vytvoří u vás doma neopakovatelnou atmosféru pohody a vykouzlí romantické prostředí. Nemusíte se bát nepořádku, moderní krby jsou sestaveny z obestavby a uzavřené krbové vložky, která je vybavena prosklenými dvířky, některé modely umožňují i zadní přikládání z technické místnosti, takže v obývacím pokoji vůbec krb otevírat nemusíte. Krbové vložky využívají navíc nejmodernější vychytávky a pokrokové materiály, které pomáhají zvyšovat jejich výkon při zachování nízké spotřeby paliva. Vyberete-li si systém s tepelným výměníkem, snadno připojíte krb na stávající systém radiátorů či bojler a zcela tak nahradíte ústřední topení ekonomičtější variantou.

Nebojte se, že se vám krb do interiéru nebude hodit, krby se vyrábí v mnoha různých provedeních, využívají přírodní i syntetické materiály, krby mohou být velmi malé a úsporné nebo naopak prostorově orientované, každý kus je originál, u kterého si můžete zvolit barevné provedení a vytvořit tak dominantní prvek vašeho interiéru. Chcete-li i vy zažít u vás doma romantické praskání ohně v krbu, navštivte internetový obchod Krby-stavba.cz, kde najdete široký výběr krbových vložek i obestaveb, samozřejmostí je i možnost objednání včetně instalace.

Související příspěvky

Gaia Mobili od ASSO– nábytek jako rodinný klenot.

redakce

Solární ventilace společnosti PAVLŮ – Complex, s.r.o. dokáží i v zimě větrat bez úniků drahocenného tepla

redakce

Revitalizace zábradlí jedině s Dastech.cz

redakce