Search

Kouzlo hliníku i ve vašich dveřích – proč mu podlehnout?

Vchodové dveře tvoří bariéru mezi naším soukromím a venkovním životem. Měly by být maximálně bezpečné, ale také krásné a snadno udržovatelné. Nejlepší volbou ze všech těchto hledisek jsou dveře hliníkové s vysokým stupněm odolnosti proti nezvaným návštěvníkům, dlouhou životností, atraktivním vzhledem a maximálně jednoduchou údržbou.

 

Dveře, které „letí“

Hliníkové dveře od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. s výplněmi o firmy Perito uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jejich pestrý design je velmi oblíbený i na náročných trzích v západní Evropě, takže máte jistotu, že za svou investici skutečně získáte to nejlepší.

 

Hliník je doslova snem každého designéra – žádný jiný materiál totiž nedovoluje tak precizní vykreslení detailů a realizaci i velmi komplikovaných návrhů, jejichž provedení jde vždy ruku v ruce s čistotou a elegancí všech linií.

 

Bezpečí vaší rodiny si nezaslouží kompromisy

Design hliníkových dveří však nemusí dělat jejich odolnosti a vašemu bezpečí žádné ústupky. Hliníkové dveře  od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. s výplněmi od Perita splňují vysoké standardy v této oblasti. Nabízejí mimo jiné:

  • bezpečnostní panty
  • zámkovou vložku s vysokou bezpečnostní třídou
  • minimálně tříbodový automatický zámek
  • connexová skla odolná proti vloupání
  • a mnoho dalšího

Už se nemusíte rozhodovat mezi bezpečností a atraktivním vzhledem. Hliníkové dveře hravě zvládnou obojí.

 

I hliníkové dveře mají svého designéra

Toužíte ze všeho nejvíc po originalitě? Pak si určitě zamilujete osobité dveřní výplně z dílny uznávaného designera MgA. Petra Novagua. Vaše hosty i vás bude po příchodu vítat propracovaný model dveří, za který by se nemuseli stydět v žádné galerii umění. Přivítejte doma pořádnou dávku inspirace a vylepšete si jeden každý den s Perito výplněmi dveří od BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.

Náš tip: pro dokonale harmonický dojem doporučujeme sladit vzhled dveří i oken na fasádě domu. Z široké nabídky na stránkách www.bohemiaplast.cz s určitě vyberete.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *