DŮM

Koupelny OLSEN-SPA přináší zajímavou akci!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost OLSEN-SPA se specializuje na prodej koupelnového vybavení. V jejich nabídce najdete moderní vybavení koupelen, které charakterizují skvělé ceny a prvotřídní kvalita. V současné době společnost připravila velmi zajímavou akci, která by měla zajímat každého, kdo chce ušetřit a zároveň si pořídit kvalitní vybavení…

Špičkové WC Premier potěší svou chytrou konstrukcí

OLSEN-SPA totiž nyní připravila super akci, ve které můžete získat luxusní WC Premier za super cenu. Jeho nepochybnou předností je inovativní technické řešení zvané „uzavřený okruh s otvory“. Jedná se o jedinečný systém otvorů, které jsou umístěny v horní přírubě mísy. Hlavním cílem tohoto řešení je poskytnout dokonalou WC hygienu. Díky novému systému totiž dochází k dokonalému čištění mísy při každém spláchnutí – spláchnutí probíhá průtokem vody v otvorech kolem celého obvodu mísy. Z tohoto důvodu je oplach vnitřku mísy proveden velmi důkladně a to i s malou spotřebou vody přes STOP ventil. Mísa je tak dokonale čistá!

Bonusy navíc

WC Premier nyní můžete mít za super cenu 2490Kč a dostanete k němu ještě příjemné bonusy. K WC totiž dostanete ZDARMA WC sedátko a WC štětku. Navíc vám bude na WC poskytnuta jedinečná záruka 6 let!

Nabízí mnohem více

V nabídce společnosti OLSEN-SPA najdete ale mnohem více. Vybírat můžete sprchy, vany, zástěny, baterie, keramiku, koupelnové doplňky a řadu dalšího.

Kompletní nabídku najdete na www.olsen-spa.cz

Související příspěvky

Špaletová okna – řešení pro historické objekty

redakce

Čas topení v domácnostech se neúprosně blíží

redakce

Zimní slevy – konec trápení

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.