DŮM

Kotle na pelety Atmos — komfortní způsob vytápění i nižší spotřeba

Untitled document

Ceny za spotřeby energií neustále rostou a jejich růst bude pokračovat. Způsoby, jak na topení ušetřit, ale naštěstí existují. Jedním z nich jsou i automatické kotle na pelety Atmos. Proč zvolit tento typ vytápění?

Speciální konstrukce

Automatické kotle na pelety mají speciální konstrukci a lze je pořídit v různých velikostech. Můžete mít například kotel na pelety se zásobníkem o objemu 500 l, do kterého budete palivo doplňovat pouze jednou za týden. Kotle Atmos mají také velké popelníky, takže odpadává jejich každodenní vysypávání. Popelník stačí vybrat jednou za 14 dní nebo až jednou za měsíc. Záleží na ročním období. Všechny kotle Atmos jsou také konstruovány k dosažení vysoké účinnosti 85 až 92 % a ekologicky šetrného spalování podle normy ČSN EN 303-5 třetí a vyšší třídy.


Kotle Atmos je také možné zakoupit v kombinovaném provedení, které umožňuje efektivní spalování plnohodnotného dřeva a pelet. Jedná se o kotle řady DC15EP, DC18SP, DC25SP a DC32SP, které umožňují zplynování dřeva a spalování pelet bez nutnosti jakýchkoliv úprav kotle při přechodu z jednoho paliva na druhé. Existuje také varianta, kdy zabudujeme hořák na pelety do vrchních dvířek zplynovacího kotle.
 

 

Z kotle se tak stane dvoupalivový kotel za příznivou cenu.

Topte chytře. Více informací najdete na www.atmos.cz

Související příspěvky

Dobrá práce, rychlé jednání, čištění koberců Praha

redakce

Investiční nemovitost je spolehlivou pojistkou v turbulentní době

redakce

Chystáte se ušetřit, ale nevíte jak na to? My Vám rádi poradíme!

redakce