DŮM

Konečně! Účinná hydroizolace je tu!

Zabránit průniku vody není jednoduché. Stačí i malá netěsnost a váš dům se může proměnit v doupě plísní a škodlivých bakterií a co víc, vy budete muset investovat nemalé peníze do odstranění škod. Měli byste proto přemýšlet o kvalitní hydroizolaci. S jejím návrhem a realizací vám může pomoci společnost Hizol s.r.o.

Tradice a rozmanitost

Stavební firma Hizol s.r.o. působí na českém trhu již více než deset let a za tuto dobu přesvědčila o svých kvalitách mnoho zákazníků. Co Hizol nabízí? Hizol s.r.o. se specializuje na provádění hydroizolací plochých a šikmých střech, střešních zahrad, teras a balkónů. Objednat si u nich můžete i hydroizolaci staveb, zemní izolace proti vlhkosti, tlakové vodě nebo nebezpečnému radonu. Firma také realizuje hydroizolaci vodních staveb jako jsou bazény, zahradní jezírka, kalové nádrže, izolace proti ropným látkám, močovině a pod.

 

Kvalita a odolnost

Hizol s.r.o. pracuje pouze s prověřenými materiály. Pro provádění hydroizolace střech například používá válcovanou a následně laminovanou fólii, která je vyrobená na bázi měkčeného PVC a má mnoho jedinečných vlastností.  Fólie může být vystavena  přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C. Takže je možné ji použít téměř kdekoliv. Fólie se vyrábí obvykle ve standardním odstínu šedé, na přání zákazníka ji lze dodat i v jiných barvách.

Pusťte se do hydroizolace. Kontaktujte odborníky na www.hizol.cz .

www.hizol.cz

 


Související příspěvky

Jak v rodinném domě i v létě udržet příjemné klima? Izolací!

redakce

Svítidla do interiéru a exteriéru musí mít styl

redakce

Žhavá novinka v sortimentu Dantex!

redakce