DŮM

Komplet po česku – kvalitní dveře za ještě výhodnější cenu!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Chcete splnit příjemné s užitečným? Díky společnosti CAG s.r.o. máte nyní skvělou příležitost. Připravili totiž pro vás totiž svěží jarní nabídku na nákup nových dveří za velmi příjemnou cenu a mnohem více.

Neváhejte už ani chvilku

CAG s.r.o. vám nyní nabízí jedinečnou slevu na komplet – dveře a obložková zárubeň v odolném CPL laminátu z výprodejové nabídky za 2990,- Kč včetně DPH! Akce se vztahuje na dveřní křídla v příčných dekorech CPL laminátů (tj. s horizontální = vodorovnou kresbou dřeva). Své nové dveře za skvělou cenu můžete mít hned v několika dekorech – vybírat můžete – buk světlý, buk pařený, javor, olši nebo třešeň! Pozor, tato akce nebude trvat věčně! Mimořádná sleva totiž končí 31.3.2012 nebo v momentě vyprodání zásob! (Akci nejde kombinovat s jinými probíhajícími akcemi a slevami).

         

Nevybrali jste si? Nevadí!

Pokud si nevyberte dveře z této akční nabídky, nezoufejte. Společnost CAG s.r.o. má připraven ještě další bonus. Pro všechny zákazníky také platí velmi příjemná sleva 500Kč na všechny ostatní komplety dveře + obložková zárubeň! Co chtít víc! I tato akce platí do konce března. (Akci nejde kombinovat s jinými probíhajícími akcemi a slevami).

Kde je seženete?

Své nové dveře za skvělou cenu můžete pořídit na všech vzorkovnách CAG či u některého z prodejců, jejichž seznam najdete na oficiálních stránkách společnosti – www.novedvere.cz.

Neváhejte a jednejte!

Související příspěvky

Proč byste měli přemýšlet o výměně vchodových dveří za bezpečnostní?

redakce

Domovní čistírna odpadních vod: Kde najde uplatnění a jaké přináší výhody?

redakce

Teplená čerpadla Panasonic Aqurea – rozdíl na první pohled

redakce