DŮM

Kolébka nemusí být jen pro děti!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Kolébky jsou známé zejména v souvislosti s malými dětmi, kdy se právě do nich ukládají ke spánku. Doba však pokročila a tak proč by v kolébkách nemohli odpočívat i dospělí? Že by se do žádné nevešli? Ale ano! Společnost bego s.r.o. nabízí kolébky pro dospělé v podobě závěsného křesla o velikosti XXL.

Závěsné křeslo Traumschwinger – unikát samo o sobě
Čím je křeslo Traumschwinger unikátní? Upevňuje se nad zem, ne na zem! Člověk se do křesla vejde naprosto celým tělem a příjemné jednobodové zavěšení udělá s Vašimi smysly také své. Proto doslova a do písmene kolébka pro dospělé, ve které ucítíte naprostou úlevu!

Speciální výroba a certifikát!
Závěsná křesla Traumschwinger se vyrábějí z bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství (biobavlny) a to unikátním způsobem kroucení, což znamená, že výsledná síťovina je neuvěřitelně pružná a křeslo se skvěle přizpůsobí páteři a nikdy ne obráceně. Díky tomu toto závěsné křeslo získalo certifikát ergonomického sezení a to už o něčem vypovídá. Správné ergonomické držení těla totiž podpoří optimálním způsobem fyzický a psychický pocit pohodlí, blaženosti či bezstarostnosti. Vaše tělo si samo najde vlastní pohodlné těžiště a veškerý tlak se rovnoměrně rozdělí. Dále se zvyšuje schopnost soustředění a klidný krouživý pohyb zároveň vede k pocitu vnitřního klidu.

 

 

 

 

Odbourání stresu pro malé, velké, jednoho či dva
Když se všechny výhody závěsného křesla traumschwinger spojí dohromady, vznikne vám neuvěřitelná pomůcka pro odbourání každodenního stresu. Velkou výhodou je, že do křesla se vejdou jak malí, tak velcí lidé, dospělí i děti a hlavně i lidé dva. Není pak nic lepšího než se ve dvou pohodlně a příjemně zbavovat stresu…

Více informací naleznete na www.traumschwinger.cz nebo www.montebu.cz

Související příspěvky

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

redakce

Okna s nejdelší životností? Jednoznačně dřevohliníková!

redakce

Jedinečnost a exotický styl stvořený profesionálem

redakce