DŮM

Ještě není pozdě snížit před zimou tepelné ztráty rodinných domů

Možná jste si až s příchodem chladnějšího počasí na konci léta uvědomili, jak vysoké byly vaše loňské výdaje za vytápění v zimě. Přes léto jste na tyto starosti zapomněli a najednou s nimi začínáte mít opět starosti. Bohužel na velké množství způsobů snížení tepelných ztrát už je pozdě. Na výměnu oken už nebude dobré počasí a termíny realizací jsou také dlouhé. Zateplení fasády je krok, který se má realizovat na jaře, nikoliv až na podzim. Stále ještě ale existují způsoby a metody, jak únikům tepla zabránit. A rozhodně se nejedná o žádná provizorní řešení.

 

Rychlé metody nemusí být neúčinné!

Možná si říkáte, že pokud budete chtít najít metodu, která by snížila tepelné ztráty rodinných domů takhle narychlo, bude se jednat o ukvapené rozhodnutí bez odpovídajících účinků. Pro všechny způsoby to ale neplatí. I práce, která může být odvedena velmi rychle, dokáže dům ochránit před tepelnými ztrátami s vysokou účinností. Například za 3 hodiny můžete snížit ztráty rodinného domu až o 30%. Chcete o takovém způsobu vědět více? Zeptejte se na foukané izolace.

 

Foukané Izolace na půdy rodinných domů

Přesně takové parametry totiž splňují foukané izolační materiály, které jsou aplikovány pro zateplení stropů a půd rodinných domů. Specialistou na tato řešení na našem území je například společnost Foukané Izolace s.r.o. s více než 18-ti lety tradice a zkušeností. K zateplení využívá minerální vlnu a aplikuje jí na plochu půd rodinných domů. Materiál na půdě vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu bez tepelných mostů. Je odolný proti sléhání, vlhnutí, požáru i hlodavcům. Unikátní je především doba realizace. Ta v průměru trvá u rodinných domů 3 hodiny. Minerální vlna je uskladněna v nákladním automobilu, který zaparkuje před domem. Na půdy rodinných domů se dopravuje hydraulicky, pomocí hadice. Obsluhu zvládne jediný zkušený pracovník. Aplikace je tedy přesná, rychlá a dostane se i do těžko přístupných míst.

Detailní informace najdete na www.foukaneizolace.cz

 

 

 

Související příspěvky

Ještě stále není pozdě na tepelnou izolaci domácnosti

redakce

Výměna bezpečnostních dveří krok za krokem

redakce

Jaká okna zvolit, když přemýšlíte o výměně?

redakce