DŮM

Jakou podobu dáte své fasádě?

Připravujete zateplení staršího domu nebo se chystáte zateplit nový dům? V takovém případě budete jistě přemýšlet o tom, jakou podobu dáte své nové fasádě. Finální vrstva na nové fasádě může být tvořena klasickými omítkami, odvětrávanými fasádami nebo jí můžete dát rustikální vzhled. Pokud nejste zastánci klasického vzhledu omítek, můžete obložit fasádu fasádními keramickými obklady. Nové fasádě dodáte nejen skvělý vzhled, ale také zvýšíte její odolnost.

 

Keramické obklady Ströher představují kvalitu a zkušenosti

Německá společnost Ströher může v oblasti keramických fasádních obkladů svým zákazníkům nabídnout kvalitu a zkušenosti, protože na výrobu se soustředí již 126 let. Keramické fasádní obklady Ströher přinesou vaší fasádě dlouhodobou ochranu před působením povětrnostních vlivů. Velikosti obkladů jsou takové, aby připomínaly co nejvíce vzhled režného zdiva. Některé druhy obkladů mají hladký povrch a jiné mají na povrchu reliéf. Stačí si jen vybrat. Možností je mnoho.

 

Kde správně vybírat?

Správný výběr fasádních obkladů je zajištěn u prodejců, kteří mají dostatečně široký sortiment. Mezi takové prodejce se na našem trhu řadí e-shop keramikahasek.cz. Jedná se o e-shop společnosti Keramika Hašek, která patří mezi největší prodejce obkladů a dlažeb u nás. Velmi zastoupenou kategorií jsou také fasádní obklady od firmy Ströher. Zde můžete vybírat z mnoha barev, velikostí tvarů obkladů, které se hodí na rekonstrukce starých fasád i na fasády u novostaveb. Kompletní nabídka sortimentu je zajištěna také širokou nabídkou doplňků, mezi kterými nechybí sokly nebo rohové obklady. Právě rohové fasádní obklady dodají fasádám požadovaný vzhled režného zdiva.

 

Kompletní sortiment fasádních obkladů Ströher najdete na www.keramikahasek.cz.

Související příspěvky

Garážová vrata od společnosti Lomax

redakce

Zajíždí se vám do garáže pohodlně?

redakce

Domov zalitý sluncem už nebude nesplněným snem

redakce