DŮM

Jaké zábradlí vybrat na schodiště v interiéru?

Bezpečné a elegantní – přesně tyto dva parametry by mělo v interiéru domácnosti splňovat zábradlí. Moderní interiéry si na design velmi potrpí a tak je třeba vybírat i pro zábradlí materiály, které by celkový koncept domácnosti podtrhly a zároveň dopřály maximální bezpečí. Mezi nejvyhledávanější varianty se pak řadí nerezové provedení zábradlí. Materiál je znám svou pevností, jednoduchým a čistým vzhledem, a pokud budete vybírat u specialistů, tak i pestrou nabídkou provedení.

 

Specialista na kovové provedení – zábradlí JAP

Společnost JAP na našem trhu je specializovaným výrobcem nerezového zábradlí. Tento druh tvoří ve výrobním programu společnosti jeho velmi významnou součást. JAP vyvíjí a vyrábí moderní zábradlí stavebnicového typu. Stavebnicové typy zábradlí se dokáží skvěle přizpůsobit schodištím, na které budou instalovány. Jejich přednostmi jsou nízká cena, snadná dostupnost, jednoduchá a přesná montáž a skvělý vzhled, který ani po dlouhých letech neztrácí svou eleganci. Každý komponent ve stavebnicovém systému do sebe skvěle zapadá. Realizaci zábradlí tak zvládne i šikovný domácí kutil.

 

Jak na výplně?

Pokud si vyberete z nabídky stavebnicových systémů pro nerezové zábradlí, ještě nemáte vyhráno. Velmi důležitou součástí všech typů zábradlí jsou i výplně mezi jednotlivými sloupky zábradlí. K nerezovým typům zábradlí je nabízeno hned několik variant provedení výplní. Každá z nich má své specifické přednosti a s každou výplní vypadá zábradlí trochu jinak. Je tedy třeba vybírat opravdu obezřetně.

 

Druhy výplní u JAP

Základní variantou je lanková výplň, kdy se mezi sloupky natáhnou do speciálních úchytek nerezová lanka. Velmi elegantním druhem jsou pak skleněné výplně, samozřejmě z bezpečnostního skla. Posledním druhem výplní jsou prutové. Ty jsou tvořeny hladkými nerezovými tyčkami mezi sloupky. Jednotlivé druhy výplní je možné i kombinovat nebo vybavit dřevěnými madly.

Detailní nabídku najdete na www.japcz.cz

 

Související příspěvky

Zjistili jste, že váš kotel nezvládne další zimu? Ještě je čas vybrat nový!

redakce

Topná sezóna pomalu končí, zkontrolujte komíny

redakce

Zpříjemněte si bydlení domácí klimatizací, která v létě chladí a v zimě hřeje

redakce