DŮM

Jaké zábradlí vybrat na schodiště v interiéru?

Bezpečné a elegantní – přesně tyto dva parametry by mělo v interiéru domácnosti splňovat zábradlí. Moderní interiéry si na design velmi potrpí a tak je třeba vybírat i pro zábradlí materiály, které by celkový koncept domácnosti podtrhly a zároveň dopřály maximální bezpečí. Mezi nejvyhledávanější varianty se pak řadí nerezové provedení zábradlí. Materiál je znám svou pevností, jednoduchým a čistým vzhledem, a pokud budete vybírat u specialistů, tak i pestrou nabídkou provedení.

 

Specialista na kovové provedení – zábradlí JAP

Společnost JAP na našem trhu je specializovaným výrobcem nerezového zábradlí. Tento druh tvoří ve výrobním programu společnosti jeho velmi významnou součást. JAP vyvíjí a vyrábí moderní zábradlí stavebnicového typu. Stavebnicové typy zábradlí se dokáží skvěle přizpůsobit schodištím, na které budou instalovány. Jejich přednostmi jsou nízká cena, snadná dostupnost, jednoduchá a přesná montáž a skvělý vzhled, který ani po dlouhých letech neztrácí svou eleganci. Každý komponent ve stavebnicovém systému do sebe skvěle zapadá. Realizaci zábradlí tak zvládne i šikovný domácí kutil.

 

Jak na výplně?

Pokud si vyberete z nabídky stavebnicových systémů pro nerezové zábradlí, ještě nemáte vyhráno. Velmi důležitou součástí všech typů zábradlí jsou i výplně mezi jednotlivými sloupky zábradlí. K nerezovým typům zábradlí je nabízeno hned několik variant provedení výplní. Každá z nich má své specifické přednosti a s každou výplní vypadá zábradlí trochu jinak. Je tedy třeba vybírat opravdu obezřetně.

 

Druhy výplní u JAP

Základní variantou je lanková výplň, kdy se mezi sloupky natáhnou do speciálních úchytek nerezová lanka. Velmi elegantním druhem jsou pak skleněné výplně, samozřejmě z bezpečnostního skla. Posledním druhem výplní jsou prutové. Ty jsou tvořeny hladkými nerezovými tyčkami mezi sloupky. Jednotlivé druhy výplní je možné i kombinovat nebo vybavit dřevěnými madly.

Detailní nabídku najdete na www.japcz.cz

 

Související příspěvky

Cesta k vysněnému domu

redakce

Dřevěná eurookna pro rodinné domy

redakce

Vyberte si nová plastová okna nebo dveře přímo u výrobce

redakce