DŮM

Jaké parametry by měly splňovat nová plastová okna?

Plastová okna jsou v dnešní době nejvyužívanějším druhem oken. To platí pro využívání pro novostavby i pro výměnu oken ve starších objektech. Největší nároky jsou kladeny na energetickou úspornost nových oken. Dále by okna měla být také dostatečně bezpečná a spolehlivá. V neposlední řadě je důležitý také celkový vzhled oken, jejich barva a technické provedení.

 

Taková plastová okna nenajdete u každého výrobce

Pokud máte na svá nová plastová okna také tyto požadavky, musíte pečlivě vážit z jakého profilového systému a od kterého výrobce si necháte nová okna vyrobit. Ačkoliv jsou okenní profilové systémy na první pohled všechny stejné, jsou mezi nimi výrazné rozdíly, a to nejen v počtu vnitřních komor.. Okna z profilů Inoutic vás svou kvalitou a dokonalostí jistě přesvědčí. Okna a dveře z profilů od společnosti Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o. nabízejí svým uživatelům nejen vynikající tepelně-izolační parametry, ale i příznivou cenu, díky jednoduchosti zpracování na straně výrobce oken. Společnost Inoutic stále sleduje také moderní trendy a zjišťuje požadavky trhu, aby mohla své okenní profily stále zdokonalovat. Nejen po stránce tepelně-izolační, ale také po stránce odolnosti, praktičnosti, variability a údržby. Navíc firma Inoutic disponuje nejhustší sítí výrobců a prodejců oken v České republice, takže okna Inoutic seženete opravdu všude.

 

Můžete vybírat ze tří variant provedení

Společnost Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o. vám nabízí profily pro plastová okna ve třech různých systémech provedení. První variantou je systém Arcade. Jedná se o klasický a ověřený okenní profil, který dokonale splní standardní požadavky zákazníků. Ideální volba pro současné bydlení. Okenní systém Prestige je optimálně vyvážený komfort. Přináší dokonalou kombinaci ekologie, funkčnosti a designu. Je ideální volbou pro moderní a ekologické stavby. A okenní systém Eforte je určen pro splnění podmínek těch nejnáročnějších zákazníků. Špičkové profily jsou zárukou energeticky úsporného bydlení. Eforte je systém pro všechny, kdo se nechtějí spokojit pouze s průměrem, ale chtějí kvalitu bez kompromisů. Je jen na vás, jaký okenní systém si vyberete.

Kompletní informace naleznete na www.inoutic.cz.

Související příspěvky

Máte strach z vysokých výdajů na vytápění, když už jste začali topit?

redakce

Topná sezóna pomalu končí, zkontrolujte komíny

redakce

Vysoušení a větrání vlhkých sklepů a místností unikátní technologií

redakce