DŮM

Jaké jsou moderní varianty zábradlí do rodinných domů?

 

Moderní doba si v této oblasti žádá maximální bezpečí, pevnost a odolnost všech druhů zábradlí, které v domácnosti mohou být. Požadavky na design zábradlí se mění. Zatímco ještě nedávno byly za moderní druhy zábradlí považovány zaoblené a kulaté tvary, dnešním trendům dominují spíše rovné hrany. Moderní vybavení domácnosti by mělo mít ostré, přímé a jednoduché linie. To se týká i zábradlí.

 

Kde všude může být zábradlí využito?

Zábradlí u rodinných domů může najít velmi široké využití – zábradlí balkónů a teras, schodiště interiéru, zábradlí do francouzských oken, madla na zeď a mnoho dalších. Záleží na vzhledu, ale musíte se především spolehnout na jejich bezpečnost. Proto vždy nakupujte certifikované zábradlí u předních prodejců. Jen tak budete mít zajištěnou kvalitu a bezpečí. Takové výrobky na našem trhu nabízí společnost Dastech s.r.o. Na našem trhu patří mezi největší prodejce zábradlí s certifikovaným sortimentem zábradlí německého výrobce. Díky širokému sortimentu a nabitým zkušenostem dokáže společnost řešit také atypická zábradlí podle Vašich individuálních potřeb.

 

Příklady zábradlí od Dastech s.r.o. do moderních domácností !

 

Kvadrat 521 – zábradlí z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli V2A. Sloupky z obdélníkového nebo čtvercového průřezu možno kombinovat s výplní vodorovnou, svislou, skleněnou. Madlo můžete vybrat dřevěné nebo nerezové, hranaté nebo kulaté. Toto zábradlí se vyznačuje především čistotou a elegancí.

 

Kvadrat Natur 221 – zábradlí, které je typické svými čtvercovými tvary v provedení nerezovém, zinkochromátovém nebo lakovaném. Madlo, sloupky, příčky i všechny ostatní částí zábradlí jsou čtvercové.  

 

Smart 513 sklo – zábradlí se skleněnou výplní je momentálně velikým trendem. Skla jsou samozřejmě bezpečnostní s maximálním důrazem na odolnost. Zábradlí Smart 513 je propojením vysoce kvalitní nerezové oceli V2A s čirým bezpečnostním sklem, nebo je sklo uloženo samonosným systémem. Čisté linie opět dominují.

 

Kompletní sortiment zábradlí naleznete na www.dastech.cz.

 

 

Související příspěvky

Odstranění graffiti ze skleněných ploch v Brně

redakce

Obliba letního bydlení na půdě se vrací!

redakce

Jak si užít léto v podkrovních místnostech?

redakce