DŮM

Jaké jsou moderní varianty zábradlí do rodinných domů?

 

Moderní doba si v této oblasti žádá maximální bezpečí, pevnost a odolnost všech druhů zábradlí, které v domácnosti mohou být. Požadavky na design zábradlí se mění. Zatímco ještě nedávno byly za moderní druhy zábradlí považovány zaoblené a kulaté tvary, dnešním trendům dominují spíše rovné hrany. Moderní vybavení domácnosti by mělo mít ostré, přímé a jednoduché linie. To se týká i zábradlí.

 

Kde všude může být zábradlí využito?

Zábradlí u rodinných domů může najít velmi široké využití – zábradlí balkónů a teras, schodiště interiéru, zábradlí do francouzských oken, madla na zeď a mnoho dalších. Záleží na vzhledu, ale musíte se především spolehnout na jejich bezpečnost. Proto vždy nakupujte certifikované zábradlí u předních prodejců. Jen tak budete mít zajištěnou kvalitu a bezpečí. Takové výrobky na našem trhu nabízí společnost Dastech s.r.o. Na našem trhu patří mezi největší prodejce zábradlí s certifikovaným sortimentem zábradlí německého výrobce. Díky širokému sortimentu a nabitým zkušenostem dokáže společnost řešit také atypická zábradlí podle Vašich individuálních potřeb.

 

Příklady zábradlí od Dastech s.r.o. do moderních domácností !

 

Kvadrat 521 – zábradlí z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli V2A. Sloupky z obdélníkového nebo čtvercového průřezu možno kombinovat s výplní vodorovnou, svislou, skleněnou. Madlo můžete vybrat dřevěné nebo nerezové, hranaté nebo kulaté. Toto zábradlí se vyznačuje především čistotou a elegancí.

 

Kvadrat Natur 221 – zábradlí, které je typické svými čtvercovými tvary v provedení nerezovém, zinkochromátovém nebo lakovaném. Madlo, sloupky, příčky i všechny ostatní částí zábradlí jsou čtvercové.  

 

Smart 513 sklo – zábradlí se skleněnou výplní je momentálně velikým trendem. Skla jsou samozřejmě bezpečnostní s maximálním důrazem na odolnost. Zábradlí Smart 513 je propojením vysoce kvalitní nerezové oceli V2A s čirým bezpečnostním sklem, nebo je sklo uloženo samonosným systémem. Čisté linie opět dominují.

 

Kompletní sortiment zábradlí naleznete na www.dastech.cz.

 

 

Související příspěvky

Jakou podobu dáte své fasádě?

redakce

Jak vypadá bezpečný odpínač? Představujeme vačkové spínače z Obzoru

redakce

Koberce do interiéru rozhodně patří! Kde je vybrat?

redakce