DŮM

Jak si splnit sen o bydlení

Vlastní bydlení je sen většiny z nás. Někteří si však zoufají, že si tento luxus nemohou dovolit z finančních důvodů. Přesto existuje možnost, jak bydlet rychle a s nízkými náklady. S chytrou hypotékou, nebo díky úsporám, si bydlení na klíč můžete pořídit i vy.

 

Vyberte si dřevostavbu

Pokud chcete bydlet ve svém co nejdříve, tak si můžete vybrat třeba dřevostavbu. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu, kterou je možné postavit i za nižší finanční náklady. Zvolit si můžete klasický vzhled domu nebo také moderní styl bydlení, třeba v podobě nízkého bungalovu.

 

Co dřevostavba nabízí

Největší výhodou dřevostavby na klíč je rychlá montáž a také estetický dojem. Dřevo patří mezi oblíbené přírodní materiály – je příjemné na dotek i na pohled. Váš dům se bude vyjímat i v přírodě a užijete si posezení na zahradě nebo na terase. Konkrétně v případě bungalovů je možné skvěle propojit interiér s exteriérem. Dřevostavba je navíc výhodná i ekonomicky, jedná se o nízkoenergetický dům, kdy nemusíte příliš investovat do vytápění a údržby.

 

Teplo a útulnost

Dřevo udrží velké množství tepla a má tak skvělé tepelně-izolační vlastnosti. V domě ze dřeva můžete podle libosti chodit bosí i v zimě, a to i bez podlahového vytápění. Dřevostavba jej navíc útulným bydlením, které si s rodinou opravdu užijete. Tento druh stavby reaguje i na okolní teplotu, a pokud máte okna na jihu, tak se dům velmi rychle vyhřeje slunečními paprsky.

 

Možnost změny

Výhodou rodinného domu na klíč a montované stavby je také jednoduchá změna její velikosti a dispozic domu. Dům můžete zmenšit a také zvětšit, jedná se o variabilní stavbu, kde se dají místnosti navrhnout jinak a jednoduše změnit.

 

Ekologie a úspora energie

Jednou z velkých výhod je bezesporu také výrazná úspora energie. Dřevostavba nebo nízkoenergetický bungalov jsou stavby, které jsou ekologické a systém vytápění mají navrhnutý tak, aby se náklady na bydlení pohybovaly kolem 2 až 3 tisíc měsíčně.

 

Další výhody domu na klíč

K výhodám těchto nízkoenergetických staveb tak patří nižší pořizovací náklady, krátká doba výstavby a ekologické a zároveň originální bydlení, které vás bude bavit. Z dřevostavby si rychle a jednoduše vytvoříte domov, kam se budete rádi vracet. Splňte si svůj sen o bydlení a bydlete ve svém již za několik měsíců.

Související příspěvky

Pozor – rapidně sníženy ceny rolovacích vrat!

redakce

Plánujete novou kuchyň – jaké máte možnosti?

redakce

Komínové systémy doplňte komínovou stříškou. Neprohloupíte!

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.