DŮM

Jak se pohodlně dostat do půdních prostor v rodinném domě?

 

Ve starších rodinných domech se s půdními prostorami pod střechou nepočítalo jako s prostorami pro bydlení. Většinou se půda využívala k sušení sena a také k hromadění starých a méně potřebných věcí. Nyní se ale celá situace mění. Půdy se stále častěji začínají využívat jako obytné prostory. Když se ale s půdami dříve k obývání nepočítalo, nebyl zajištěn ani snadný přístup. To mohou naštěstí jednoduše změnit půdní schody.

 

Stačí mít odpovídající otvor ve stropu

Půdní schody přináší jednoduché řešení, jak se pohodlně dostat do půdních prostor. Druhou variantou je pak instalace schodiště. To ale zabírá velký prostor, který nebudete moci využívat, je finančně mnohem více zatěžující a celá realizace je složitá už v oblasti plánování. V některých domech je využití a naplánování schodišť dokonce nemožné. Půdní schody naopak můžete využít vždy a všude. Jsou mnohem levnější, skladnější a realizace a montáž je také podstatně rychlejší. Jediné, co potřebujete připravit ještě před montáží je odpovídající otvor ve stropu místnosti, kterým na půdu budete vstupovat.

 

Fakro nabízí kvalitní a odolné půdní schody

Pokud budete vybírat schody na půdu, musíte mít na paměti především jejich kvalitu. Bez ohledu na to, jak často budou schody využívány. Pokud se chcete na půdní schody opravdu spolehnout, zvolte schody od společnosti Fakro. Půdní schody Fakro patří k nejlepším výrobkům na našem trhu. Jedná se o kvalitní schody z odolných materiálů, které jsou zároveň skladné. Když se nevyužívají, mohou být složené a uklizené na půdě. Jejich instalaci zvládnou bez problémů 2 osoby. Ovládání schodů pak zvládne i malé dítě. Ani sklopené schody nezaberou příliš místa, takže můžete procházet a pohybovat se téměř bez omezení. Společnost Fakro také poskytuje na půdní schody záruku po dobu dvou let.

 

Kompletní nabídku půdních schodů naleznete na www.fakro.cz

 

 

 

Související příspěvky

VÝKLOPNĚ-KYVNÁ OKNA nové generace preSelect®

redakce

Nová dřevěná a dřevohliníková okna ze Slavony

redakce

Byt prosvětlený světlovody – Případová studie

redakce