DŮM

Jak provést jarní kontrolu domu a ještě na tom vydělat?

Jaro už je cítit ve vzduchu a sluníčko vás vytáhlo ven. Také se pomalu chystáte na jarní úklid a revizi domu? Pokud ano, máme pro vás tip, jak to provést a ještě na tom vydělat.

 

Na co nesmíte zapomenout?

Revizi domu začneme na střeše. Je naprosto nutné pozorně prohlédnout krytinu, zejména hřeben, zda tam po zimě nechybí nějaká vrchní taška. Pokud ano, je nutné ji rychle nahradit. Dále byste měli spočítat sněháky. To jsou ty vystouplé části v plechových úžlabích a na nižší části střechy, co zajistí rovnoměrné odtávání sněhu při oteplení. Po zimě mohou být ohnuté nebo utržené. Nezapomeňte prohlédnout okapy. Mohou být plné nepořádku.

 

Co to vzít opravdu vážně?

A když už jste na té střeše a následně na půdě, a díváte se ten úžasný prostor – nenapadlo vás udělat si zde letní bydlení? Půda je přímo stvořená k experimentům! Jak na to?

 

Využijte moderní technologie

Podmínkou pro vznik bydlení na půdě je v první řadě pořádná úprava podlahy. Moderní technologie umožňuje zřídit na půdě rovnou podlahu, přičemž vznikne dutina vhodná k aplikaci izolace. Na izolaci není radno zapomínat, protože právě ona výrazně zvyšuje komfort bydlení. Nejenže tlumí zvuk, v zimě navíc chrání spodní místnosti před únikem tepla.

 

Vhodným řešení je stropní systém MAGMARELAX®

Stropní systém zajistí nejen zateplení stropu, ale tvoří lehkou, přesnou, variabilní, vysoce únosnou, finančně nenáročnou a přesto moderní, ekologickou a krásnou podlahu. Je vytvořena z OSB desek.

 

Montáž konstrukce netrvá ani jeden den

Do dutin konstrukce podlahy izolatéři nafoukají zhruba za tři hodiny minerální vlnu. Nenadělají nepořádek, nevzniknou odřezky a vše je možné provést za plného provozu domácnosti.

 

I přímo do dutiny či na strop

Jestliže si nebudete chtít pořídit na půdě novou podlahu je možné systém MAGMARELAX aplikovat přímo do dutiny v podlaze půdy. Možné je i nafoukání izolace přímo na podlahu půdy. V obou případech získáte efektivní řešení a zamezíte úniku tepla z vaší domácnosti.

 

Nyní se slevou!

Investice do tohoto typu izolace představuje pár desítek tisíc korun a je možné si pořídit i tzv. IZOLACI NA SPLÁTKY. Zateplením stropu lze ale ušetřit tisíce korun za topení ročně, takže návratnost investice nepřesáhne pět let.

Využijte nyní naší akci na minerální izolaci MAGMARELAX a získejte slevu 20%!

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

Související příspěvky

Vířivé vany pro Vaši kvalitní relaxaci

redakce

Chcete mít doma čerstvý vzduch a ušetřit za teplo? Začněte větrat řízeně

redakce

Dlažba CANTERA imituje přírodní kámen

redakce