DŮM

Jak poznat opravdu kvalitní tepelná čerpadla?

O tom, že tepelná čerpadla dokáží přinést každému objektu velmi výrazné úspory na vytápění, nemůže být pochyb. Pokud se už pro realizaci a nákup tepelného čerpadla rozhodneme, samozřejmě požadujeme co nejvyšší účinnost. A nezáleží na tom, zda se jedná o tepelná čerpadla země-voda, vzduch-voda nebo voda-voda. Čím vyšší účinnost čerpadel, tím menší výdaje na vytápění. Navíc tepelná čerpadla šetří i výdaje za elektřinu. S instalací tepelného čerpadla dostanou domácnosti výhodnější sazbu na elektřinu.

 

Kvalita by tedy měla být rozhodující

Tím nejdůležitějším faktorem při výběru tepelného čerpadla by tedy měla být kvalita. Jen opravdu kvalitní tepelná čerpadla totiž dokáží naplno využít teplo získané ze vzduchu, vody nebo země pro vytápění. Nejčastějšími druhy pro rodinné domy jsou čerpadla vzduch-voda a čerpadla země-voda. Jak a podle čeho vybrat správnou značku? Vždy se vyplatí vybírat podle zkušeností firmy, odborných znalostí, technického zázemí výrobních a vývojových prostor a také důrazu na preciznost výroby. Jaká značka tepelných čerpadel tyto parametry splňuje?

Vsaďte na tepelná čerpadla Vaillant a nebudete zklamaní

Pokud bychom si měli představit opravdu vysoce kvalitní značku tepelných čerpadel, bezpochyby se může jednat o tepelná čerpadla Vaillant. Čerpadla Vaillant pochází z dílny stabilního německého výrobce, který se v tomto oboru pohybuje již 140 let. Čerpadla této značky jsou svou vysokou kvalitou známá po celé Evropě. Preciznost a kvalita německé výroby je známá. I tepelná čerpadla Vaillant se vyrábí v německých závodech a jejich kvalita je tedy maximální.

 

Parametry tepelných čerpadel Vaillant

Značka Vaillant vyvíjí a vyrábí nejvyužívanější druhy tepelných čerpadel, tedy vzduch-voda a země-voda. Znaky Vaillant je maximální tichost a účinnost čerpadel. Svou výkonností patří mezi neúčinnější druh čerpadel ve své třídě. Provozní náklady jsou nízké a účinnost vysoká. Vaillant dodává mnoho druhů příslušenství, na tepelná čerpadla poskytuje záruku 5 let, na kompresor čerpadla 10 let. Vypracování nabídky a návrhu realizace je zcela zdarma a nic neriskujete. Můžete jen získat.

Více informací a kompletní nabídku najdete na www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz.

 

 

Související příspěvky

Proč stále uniká z rodinných domů teplo, i když je zateplená fasáda a vyměněná okna?

redakce

Nový prospekt k foukané celulózové izolaci

redakce

Ještě není pozdě snížit před zimou tepelné ztráty rodinných domů

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.