DŮM

Jak poznat ideální obchod pro nákup matrací?

Hlavně aby byl levný a hezký – přejí si často zákazníci. Ale tato dvě kritéria vám o kvalitě nabízených matrací a dalších službách neřeknou vůbec nic. A čím se tedy řídit tak, abyste po nákupu odcházeli vždy maximálně spokojení?

 

Objemová hmotnost použitých pěn jako nejdůležitější údaj

Nezáleží na tom, jak  rozsáhlým popisem vlastností a výhod se vaše zvolená matrace chlubí. Pokud vám neprozradí, jakou objemovou hmotnost použité materiály mají  (kg/m3), běžte raději o dům dál. Právě toto kritérium je totiž při výběru nejdůležitější. Čím vyšší tato hmotnost je, tím déle matrace vydrží v původním stavu. Pokud se tedy prodejce neobtěžuje tento důležitý údaj uvádět, vy se neobtěžujte u něj nakupovat.

 

Prodyšné materiály hrají prim

Prodyšnost matrace určí, jak dobře se vám na ní bude spát. Ideální materiály odvádějí přebytečnou vlhkosti ihned do jádra matrace, a vy se tak nebudete budit v noci zimou na propocené matraci. Prodyšnost materiálů by neměla být snižována ani používáním lepidel či dalších nadbytečných prvků. Například česká společnost Postelia s.r.o. své matrace vyrábí výhradě za použití systému zámku, díky nimž o sebe jednotlivé vrstvy zapadnou jako dokonalé puzzle.

Nenechte se omezovat nabízenými rozměry

Běžně nabízené rozměry matrací nemusí vyhovovat právě vaší posteli z masivu po prababičce nebo designovému kousku z z veletrhu. To však není důvod spokojit se s nevyhovujícími modely. Proto Posteli a s.r.o. nabízí ve svém e-shopu Spime.cz výrobu všech matrací přesně podle vámi zadaných parametrů bez příplatku a do 10 dní.

 

Zapomeňte na drahé překupníky

Cena kvalitní matrace je již tak dost vysoká, nenavyšujte ji proto nákupem od třetí strany. Ceny přímo od výrobce jsou vždy výhodnější a navíc získáte celou řadu výhod a benefitů. V e-shopu Spime.cz je to například doprava zdarma na rošty a matrace kamkoliv po ČR.

Související příspěvky

Začněte řešit zakalení vody v bazénu co nejdříve!

redakce

S video návodem namontujete snadno hliníkové zábradlí i Vy!

redakce

Nemůžete si stále navrhnout správně rozvrženou kuchyň? Jak na to?

redakce

Přidat komentář