Search

Italský design baterií za férovou cenu od Perfecto

Vodovodní baterie ve svém bydlení využíváme každý den. Měly by být tedy nejenom funkční, ale také vzhledově příjemné. Česká společnost Perfecto Design se proto snaží vyjít vstříc všem milovníkům dostupného moderního designu. Nabízí ověřené produkty od značek spolupracujících zejména s italskými designéry. Důraz klade  na praktičnost a vysokou úroveň estetiky každého jednotlivého prvku.

 

Aktuální trendy ve světě baterií

Pokud se při svém výběru chcete držet současných trendů a návrhářských směrů, má pro vás Perfecto design několik tipů:

  • Již několik let jsou IN hranaté a ostré tvary baterií dodávající oblinám okolního sanitárního vybavení žádoucí efekt kontrastu. Jejich obliba souvisí s inspirací retra a industriálního stylu, která se v interiérovém designu často uplatňuje. Příkladem může být kolekce CAE 750.
  • Na čistotě linií a ukrytí nepodstatných detailů staví také oblíbené podomítkové baterie, vystupující jednoduše přímo ze zdi – nám se zalíbil hravý kousek křížkových baterií kolekce CAE 030. Kromě obyčejných baterií jsou k mání i atraktivní podomítkové sprchové sety. Jejich instalaci je však vždy vhodné probrat s odborníky.
  • Praktickou malou spršku nabízejí i moderní dřezové baterie. Výsuvná sprška pomáhá při omývání ovoce a zeleniny a při celkové hygieně pracovního místa. Navíc je úspornější a lépe se s ní manipuluje. Určitě se vám zalíbí například CAE 750.

Výběr vodovodní baterie by však neměl diktátu trendů podléhat bezvýhradně. Klasické elegantní kohoutky se sice s velkou slávou vracejí, ale hodí se pouze tam, kde nebude frekvence jejich použití příliš vysoká. Pákové baterie se ovládají jednodušeji, šetří čas a sníží spotřebu vody až o 40 %.

Kde nakoupit

Harmonické propojení kvalitních materiálů, italského umu a širokého výběru nabízí e-shop  Perfecto.cz. S výběrem vám pomůže praktický Info koutek i tým vyškolených odborníků. Navštívit můžete také moderně zařízené koupelnové studio v Praze na adrese Jeseniova 1164/47 a přesvědčit se o výhodách nabízeného sortimentu osobně.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *