DŮM

Inteligentní krok rozumným směrem, to jsou plastové vchodové dveře

Při výběru vstupních dveří zohledňuje jejich bezpečnost, kvalitu, životnost a v neposlední řadě i jejich celkovou cenu. Především je nutné zmínit, že podle ceny se nedá poznat kvalita, kolikrát jsou levnější vchodové dveře lepšími a naopak. Nesmíme však zapomenout na výběr dveří podle zkušeností a dosavadních referencí samotného výrobce. Podívejme se a plastové vchodové dveře od BOHEMIA PLAST GROUP, která má na českém trhu vybudovanou již stabilní pozici, za kterou se skrývají letité zkušenosti. Výrobky jsou tak obdařené přesvědčivou konstrukcí a zároveň kvalitním technickým provedením. Plastové dveře vyráběné pod hlavičkou společnosti BOHEMIA PLAST GROUP splňují i ty nejpřísnější kritéria na protihlukovou ochranu a tepelnou izolaci.

Druhy dveřních výplní

V porovnání s jinými výplněmi jsou plastové dveřní výplně na českém trhu žádanější a to z důvodů pro svou nízkou kupující cenou se zachováním kvalitativních hodnot a klasickým vzhledem.

Za několik posledních dekád si toto odvětví prošlo intenzivním technologickým pokrokem. Nyní jsou plastové dveře úplně jiné, než nám výrobci nabízeli v devadesátých letech. Na trhu se tak vyskytují speciální dveřní výplně ze sklolaminátu GFK. Tento druh výplně se liší jak svou konstrukcí, tak i navýšenými izolačními vlastnostmi a odolností.

 rd_bustehrad_3

Plastové vstupní dveře s HPL výplní

Plastové vstupní dveře s HPL výplní jsou mimořádně kvalitní výplně vytvořené unikátními povrchovými HPL deskami. Jsou stavěné moderním technologickým postupem, kdy se lisuje směs papíru a syntetické pryskyřice.

U těchto dveří nenaleznete zcela žádnou roztažnost, čímž je zajištěna vysoká odolnost vůči slunečnímu záření. Tento typ dveřní výplně je charakteristický svou dlouhou životností za současné banální údržby. Navíc si můžete vybrat dekor nebo barevné provedení přesně podle svých podrobných představ.

Výplně ABS

Výplně ABS řadíme do nejrozšířenější a zároveň nejžádanější modelové řady plastových výplní. Jejich hlavní charakteristikou tvoří lisované plastové ABS desky. Mají vynikající tepelnou roztažnost, proto se musí situovat na stranu, kde nehrozí zvýšený výskyt slunečního záření.

rd_kladno_rozdelov

Související příspěvky

Každý dům si zaslouží kvalitní osvětlení!

redakce

Exkluzivní osvětlení Markslöjd

redakce

Stylová dlažba CSB – ALTO jedině od CS-BETON s.r.o.

redakce