DŮM

Impozantní balkóny jako ozdoba každého domu

Balkón není jen obyčejným překlenutím podlahy přes prostory místností a obvodového zdiva domu. Jedná se o lukrativní místo s výhledem do okolí, zároveň však plní i estetickou stránku vzhledového cítění celého objektu. Posuňte design a styl svého domu o několik příček výše společně se zkušeným týmem profesionálu Vladeko. Právě správný výběr balkónových prken dokáže povznést estetiku vašeho domu na tu správnou tóninu. U moderních staveb s převládajícími  rovnými liniemi zvolte jednoduší typ balkonových prken. Detailnější řezba se naopak vyjímá u propracovanějších staveb. Využijte opravdu bohaté nabídky společnosti Vladeko a zakomponujte ty nejvhodnější balkónová prkna do své představy o domu snů.

Bavorské balkónové sloupky

Hojné využití nabízejí bavorské balkonové sloupky s detailním řezbářským zpracováním. Jejich potenciál lze využít i u ozdobného plotu nebo zábradlí na terasu. Rozhodně stojí za zvážení vylepšení interiéru domu, kde se vyjímají též jako zábradlí u schodiště. Využití tohoto komponentu je opravdu obsáhlé a nic nebrání vaší fantazii.

Při objednání získáte vždy krásně a především hladce hoblované sloupky v ryze přírodním provedení. Pokud vás tento originální sortiment zaujal do hlubší míry, využijte kontaktu přímo na odborníky společnosti a nechte si zaslat nezávaznou cenovou nabídku, a to včetně nátěru a montáže kompletního, balkonu.

 balkony

Klasická balkónová prkna

Jen těžko se hledá tak ideální místo pro odpočinek, jako je tomu u terasy nebo balkónu. Každý majitel tohoto prostoru je si určitě vědom této síly a výhody. Pro nastolení správné atmosféry je nezbytně nutný i odpovídající design. Tradiční balkónová prkna dokážou i přes svůj název neuvěřitelné zázraky.

Tyto prkna v masivním rozměru jsou frézována do nejrozmanitějších rozměrů, čímž se otevírají dveře pro mnohačetné využití. Tato kvalitní prkna se dají použít jak pro ozdobné ploty, tak i zábradlí na terasu nebo interiérové zábradlí v interiéru. Nechte se uchvátit hladkostí a přírodním vjemem i vy.

 klasicka-balkonova-prkna

Související příspěvky

Izolace stropu pomůže ušetřit náklady za topnou sezónu

redakce

Nenechte střešními okny proniknout světlo a teplo, když nechcete!

redakce

Tepelná čerpadla od značky Nibe

redakce